ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 

 
         
       
 

       День захисту дітей
        В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.
       Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини  одним із пріоритетів у своїй діяльності.
       В Україні цей день відзначають із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. З 27 вересня 1991 року для України набула чинності Конвенція Організації Об'єднаних Націй про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок, сприяти наданню їй відповідних можливостей для цього. Цією конвенцією також чітко визначено, що дитина має право на захист від фізичного та психічного насильства.
       Цей день для дорослих є нагадуванням, що діти – повноправні члени суспільства, мають право рости щасливими, займатися вподобаним справою, що вони мають право на життя, свободу думки, на освіту, відпочинок, дозвілля, на захист від насилля і експлуатації.
       Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань і заради їх щастя готові долати всі труднощі і перешкоди.Об'єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.
       Любі діти! Працівники Шацького бюро правової допомоги від щирого серця бажаютьусім Вам міцного здоров'я, щастя, добробуту, здійснення мрій, бути гідними громадянами своєї Батьківщини.Пам’ятайте, що попри права у Вас є і обов’язки.

ШАЦЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
смт. Шацьк,  вул. 50 років Перемоги, 1б
тел. (03355) 2-08-47

   
01.06.2017 року
     
 
Фотогалерея