ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 

 
               
   
   
 

Всеукраїнський тиждень права

       Права і свободи людини і громадянина є найвищою соціальною цінністю, найважливішим об'єктом конституційно-правового регулювання. Указом Президента України № 1149/2008 від 08.12.2008  започатковано  проведення  Всеукраїнського тижня   права щороку  в тиждень,  що включає 10 грудня - День прав людини,  який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю  ООН  у 1948 році Загальної декларації прав людини. Цього року Всеукраїнський тиждень права припадає на період з 10 по 16 грудня 2018 року.
        У Шацькому районі будуть проведені тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру, семінари, зустрічі за круглим столом, книжкові виставки про права людини та іншої літератури правового змісту.
        Сучасне українське суспільство переживає етап глибокого усвідомлення прав і свобод людини. Відбувається переоцінка поглядів на минуле та формуються нові погляди на майбутнє України. Разом з тим, реалізація прав людини – складне і багатогранне явище. Необхідно, щоб кожен високо усвідомлював важливість дотримання прав і свобод людини.
         В Україні немає практично жодного права, яке б не порушувалося. З року в рік зростає кількість порушень прав людини та вчинених злочинів. На жаль, громадяни України не звикли до можливості судового захисту своїх прав і свобод та не використовують цей засіб в повній мірі. Це обумовлено тим, що: по-перше, більшість громадян неспроможні сплатити державне мито; по-друге, неспроможність великої кількості громадян скористатися послугами адвоката; по-третє, існує велика кількість колізій в українському законодавстві, часто змінюване законодавство.
        Для допомоги у вирішенні певних питань правового характеру, захисту прав людини, задля поширення правової інформації та доступу до правових консультацій усім категоріям людей у Шацькому районі працює Шацьке бюро правової допомоги Володимир-Волинського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт. Шацьк, вул.50-років Перемоги, 1б, тел. (03355) 2-08-47.

 

   
Роксолана Цвид,.начальник
Шацького бюро правової допомоги
       
     
07.12.2018 року
 
Фотогалерея