ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 

 
             
   
   
 

ШАЦЬКОМУ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ – 3 роки

       Три роки тому, 01 вересня 2016 року, у смт Шацьк розпочало свою роботу Шацьке бюро правової допомоги Володимир-Волинського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Створення бюро було направлено на забезпечення правовою допомогою жителів та гостей Шацького району.
       Увага була акцентована на створення правової платформа, яка була б вигідна для громадян стосовно місця розташування, графіку роботи, можливості отримати безкоштовних консультацій. Безоплатна правова допомога – найуспішніший соціальний проект, реалізований сьогодні в Україні. Кожен українець отримав реальний інструмент у вигляді знань про свої права і можливості захистити їх.
       Шацьке бюро правової допомоги від початку своєї діяльності стоїть на захисті законних прав та інтересів усіх категорій населення, допомагаючи людям у вирішенні їх правових проблем.
       За три роки діяльності працівниками Бюро надано близько 2272 консультації та роз’яснень, 142 особи звернулися за вторинною правовою допомогою (складення документів процесуального характеру, представництво в суді та інших державних органах). Найбільш актуальні питання, які турбують людей це питання з сімейного законодавства, спадкового, цивільного, земельного, житлового. Кожного дня, Бюро щонайменше відвідує 3-5 осіб і кожного року тенденція іде лише на збільшення, бо у людей з’являється довіра до системи БПД. Тож, послуги Шацького бюро правової допомоги є затребувані, а безоплатна правова допомога – актуальна. 
       Працівниками спільно з партнерами БПД проведено більше 275 правопросвітницьких заходів, що, в свою чергу, сприяє посиленню правової спроможності громад. Ми цінуємо співпрацю з нашими партнерами та запрошуємо бажаючі органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації до співпраці. Адже, ми прагнемо постійного удосконалення нашої діяльності, шукаємо нові та нестандартні підходи до розв’язання проблем, постійно навчаємося, обмінюємось досвідом та кращими практиками, беремо участь у таких заходах громад – виробничих нарадах, сесіях, комісіях, конференціях, круглих столах.
       Першоосновою діяльності всієї системи є повага до гідності людини та прагнення створити умови, за яких люди мають рівний доступ до права і правосуддя – незалежно від рівня їхніх матеріальних статків чи ступеня соціальної вразливості. Ми пропонуємо людям засоби для вирішення життєвих проблем у правовий спосіб на противагу узвичаєній у суспільстві корупції.
       Для допомоги у вирішенні певних питань правового характеру, захисту прав людини, задля поширення правової інформації та доступу до правових консультацій усім категоріям людей у Шацькому районі працює Шацьке бюро правової допомоги Володимир-Волинського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт. Шацьк, вул.50-років Перемоги, 1б, тел. (03355) 2-08-47.

РОКСОЛАНА ЦВИД, начальник Шацького
бюро правової допомоги

       
   
30.08.2019 року
 
Фотогалерея