ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 

 
 
 
       
             
 

       На початку року Шацькою районною радою, розпорядженням від 28 лютого 2019 року № 18-Р, уже втретє було оголошено районний конкурс проєктів місцевих ініціатив навчальних закладів для шкіл Шацького району (крім ОТГ). Метою конкурсу стала активізація місцевих ініціатив навчальних закладів, громадських організацій району та посилення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства, задля розробки та впровадження механізмів співпраці районної ради із громадськими організаціями району, зміцнення матеріальної бази навчальних закладів та ефективного використання бюджетних коштів.
       За умовами конкурсу, для участі учасники могли подати заявку за формою, затвердженою розпорядженням. Максимальний розмір співфінансування проєкту за рахунок коштів районного бюджету становив 100 тис. грн. Кожен учасник конкурсу при поданні проектної заявки повинен підтвердити можливість співфінансування не менше 5% від загальної суми витрат, необхідних для реалізації проекту. Для конкурсу також визначені пріоритетні напрямки, за якими відбувається відбір конкурсних проєктів.
       На конкурс місцевих ініціатив надійшло 15 проєктів від навчальних закладів Шацького району. До участі не долучилася лише Ростанська школа. Загальна сума усіх проєктів 672,331 тис. грн..
       Відбір кращих конкурсних робіт відбувався шляхом оцінювання проєктів за трьома критеріями. Кожен з членів конкурсної ради виставив оцінки за 5-бальною шкалою, оцінивши відповідність умовам конкурсу та якість оформлення, актуальність та обґрунтованість вартості, оригінальність та впровадження інновацій. Таким чином виводилася середня оцінка за критеріями та за загалом за проєкт.
       В результаті оцінювання фінансування отримали 14 конкурсних проєктів, які мусили бути реалізовані до 25 грудня. Станом на сьогодні майже всі проєкти реалізовано.


 
             
   
Бачу – значить розумію
Прийшов, побачив – зрозумів
ЗОШ І-ІІ ступеня с.Острів’я
   
           
   

Здійснення заміни дверей на енергозберігаючі у класах та коридорі школи
Придбаня сучасних шкільних дошок у класи
Смоляро-Світязька ЗОШ І-ІІст.


   
 

«Майбутній захисник України»
«Захист кордону-обов’язок  кожного»

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Пульмо


 
«Затишний клас впевненість у майбутньому»
ЗЗСО І-ІІ ст. с.Підманево

 
«Проект на закупівлю Інтерактивного комплекту для кабінету фізики  у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піща»
«Проект на закупівлю комплекту стендів для кабінету захисту Вітчизни та деревообробного верстата Белмаш 2500 для шкільної майстерні у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща»

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піща

 
«Заміна твердопаливного котла в ЗОШ І-ІІ ст.. с. Пулемець»
ЗЗСО І-ІІ ст. с.Пулемець

 
 
Фотогалерея