ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 

 
 

       У філії І-ІІст. с. Підманове, двигуном прогресу стала участь у проєктах місцевих ініціатив.  Що робити, коли вкрай потрібні гроші для ремонту школи? У школі Шацького району Волинської  області вихід знайдено.
       Керівництво школи із задоволення ділитися своїм досвідом щодо залучення коштів у різних  проєктах для вирішення соціально-економічних питань школи. 
       За три роки у Підманевській школі реставрували фасад школи та облаштували класну кімнату для молодших школярів згідно вимогам Нової української школи.
       Реалізовувати проєкти школа розпочала ще в 2017 році, коли Шацька районна рада вперше провела конкурс місцевих ініціатив навчальних закладів. Тоді було реалізовано проект «Реконструкція ЗОШ І-ІІст.с.Підманове Шацького району Волинської області». Було здійснено поточний ремонт фасаду школи з застосуванням сучасних енергозберігаючих матеріалів ЗОШ І-ІІст. с. Підманове Шацького району Волинської області.
       «Корпус приміщення  є відносно новим, - розповідає директор школи Олена Герасимук. –  Зовні привабливий сучасний вигляд  мав лише головний фасад будівлі, завдяки проєкту ГО «Гостинне Полісся» «Енергозберігаючі заходи у школі с.Підманове».  Чого не можна було сказати про бічний та задній фасади. .
       Стіни були облущені та неутеплені. Вони давно потребували ремонту. До них неможливо було прикріпити штукатурку. Та й темні дірки справляли трохи гнітюче враження».
       На суму 128,938 тисяч грн. було утеплено та зроблено фасад бічних та задніх сторін школи, які сприяють збереженню тепла.


       У 2018 році, в межах конкурсу місцевих ініціатив навчальних закладів Шацького району, школою було реалізовано проєкт «Створення електронної платформи навчання за стандартами Нового освітнього простору в ЗЗСО  І-ІІст. с.Підманове Шацького району».
       Реалізація проекту дала змогу сформувати в школі комплекс комп’ютерної та  мультимедійної техніки  для забезпечення належної організації навчального процесу в школі. В результаті реалізації було придбано проектор та телевізор на суму 26,5 тисяч грн.


       У 2019 році  ЗОШ І-ІІ ст. с.Підманове подала і реалізувала проєкт «Затишний клас - впевненість у майбутньому»
       На суму 30 тисяч грн. закупили матеріали і власними силами працівників школи та батьками дітей зробили ремонт у класній кімнаті початкових класів.
       Так, як у минулому навчальному році навчальні заклади переходили у Нову українську школу – потреба у приведенні класів до належного стану, який би відповідав сучасним вимогам освіти, була вкрай нагальною. Адже діти повинні відчувати себе комфортно і зручно у школі.
       Без вирішення проблеми ремонту початкових класів, оновлення матеріально-технічної бази, без оснащення навчального закладу навчальним обладнанням і методичним забезпеченням, не можна було б забезпечити умов для впровадження в дію освітньої реформи.


       До слова, цією школою було подано також проєкт «Шкільний двір – моя країна», який передбачав придбання електричної газонокосарки та електричної пили. На жаль, за рішенням журі, проєкт не отримав фінансування в межах конкурсу місцевих ініціатив. Але, знаючи потребу школи в купівлі цієї техніки, районним керівництвом було прийнято рішення придбати пилу та газонокосарку.


       Реалізація проєктів допомагає розвитку навчального закладу, поліпшує умови праці вчителям, сприяє позитивному ставленні учнів та батьків до навчання і школи. Діти приходять до гарної школи із задоволенням!

 
Фотогалерея