ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 

 

       У 2019 році загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Піща вперше взяла участь в конкурсі проєктів місцевих ініціатив, де було представлено два проєкти.
       Завдяки першому проєкту «Проект на закупівлю Інтерактивного комплекту для кабінету фізики  у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піща» було придбано комплект на суму 54366 грн. Завдяки конкурсу місцевих ініціатив навчальних закладів Шацького району школа отримала новеньку інтерактивну дошку, ноутбук, проектор. Обладнання встановили своїми силами.

       Другий проєкт «Проект на закупівлю комплекту стендів для кабінету захисту Вітчизни та деревообробного верстата Белмаш 2500 для шкільної майстерні у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піща» був розроблений з двох частин:
       1) закупівля стендів для захисту Вітчизни;
       2) закупівля деревообробного верстата Белмаш 2500 для шкільної майстерні.
       За рішенням комісії, фінансування отримала лише перша частина проєкту. Тож було закуплено стенди для кабінету захисту Вітчизни на суму 14000 грн.

       Реалізація цих проєктів є покращення матеріальної бази школи, удосконалення умов навчання,  зацікавлення дітей   навчальною діяльністю та підвищення рівня результативності навчальної діяльності.

 

 
Фотогалерея