ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 

 
 

       2018 році Смоляро-Світязькою ЗОШ І-ІІ ст. було подано і  реалізовано проєкт   «Здійснення ремонту корпусу початкових класів з метою створення умов для забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти та оновлення матеріально-технічної бази  школи»
        На суму 68500грн було закуплено матеріали і власними силами працівників школи та батьками дітей зроблено ремонт у корпусі початкових класів.
       Так, як у минулому навчальному році навчальні заклади переходили у Нову українську школу – потреба у приведенні класів до належного стану, який би відповідав сучасним вимогам освіти, була вкрай нагальною. Адже і сільські діти повинні відчувати себе комфортно і зручно у школі.  
       Без вирішення проблеми ремонту початкових класів, оновлення матеріально-технічної бази, без оснащення навчального закладу навчальним обладнанням і методичним забезпеченням, не можна було б забезпечити умов для впровадження в дію освітньої реформи. Проєкт сприяв розвитку навчального закладу, поліпшив умови праці вчителям і позитивному ставленні учнів та батьків до навчання і  школи. Діти приходять до гарної школи із задоволенням!

       У 2019 році було реалізовано 2 проєкти:

       1. «Придбання сучасних шкільних дошок у класи»

       З навчальної лави усі добре пам’ятають фразу « Зараз до дошки піде…».
       Шкільна дошка вже не перше сторіччя продовжує бути одним з головних атрибутів класної кімнати. Це – центральна частина в інтер’єрі класу  і один з найважливіших засобів комунікації між учнями та вчителем.
       У школі лише у двох класних кімнатах були сучасні дошки. Звичайно всі – вчителі і учні,  давно уже побачили їх переваги. Сьогодні комбіновані шкільні дошки мають більш широкі можливості. На них можна як малювати і писати як крейдою, так і кольоровими маркерами. Крім того, вони виступають в якості магнітної поверхні для прикріплення наочних посібників.
       Сучасні шкільні дошки для крейди та маркера мають масу переваг. Завдяки унікальній здатності їх покриття притягувати дрібні частини, крейдяний пил не зсипається з дошки й не потрапляє у повітря. При стиранні тексту вологою або сухою ганчіркою, на робочій поверхні не залишається розводів. Для письма немає необхідності докладати великі зусилля, «тиснути» на крейду.
       Тому було придбано 4 сучасні дошки на суму 13200грн.

       2. «Здійснення заміни дверей на енергозберігаючі  у класах та коридорі  школи»
       Корпус приміщення середньої ланки у ЗЗСО с.Смоляри-Світязькі є відносно новим  у школі. Ззовні будівля має привабливий сучасний вигляд. Чого не можна було сказати  про   коридор.   У класних кімнатах стояли двері з фанери. Вони давно потребували заміни. До них неможливо було прикріпити дверні ручки і вставні замки. Та й  темні двері без скла у коридорі   справляли трохи гнітюче враження. Коридор був подібний  тунелю – не було природного освітлення. 
       На суму 45600грн.. було придбано  2 – вхідних та 6 – міжкімнатних дверей, які   встановили  власними силами працівники школи.  
       Двері замінили на сучасні пластикові зі склом із матовою поверхнею. Такі двері є надійним провідником природного світла і, крім того, сприяють збереженню тепла.

 

 
 
Фотогалерея