ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       
 

3 лютого 2016 року відбулася зустріч голови Шацької районної ради Сергія Карпука з делегацією Влодавського повіту на чолі з віце-старостою Адамом Панасюком з питань залучення коштів для розвитку місцевої пожежної охорони у територіальних громадах Шацького району та зміцнення матеріальної бази ДПРЧ-11 Шацького районного сектору УДСНС України у Волинській області через проектну діяльність та транскордонну співпрацю в рамках Угоди між Шацькою  районною радою та  та Влодавським Повітом.
У зустрічі взяли участь Шацький селищний голова Сергій Віннічук, голова Шацької РДА Ігор Корольчук, заступник голови Шацької РДА з гуманітарних питань Сергій Кужель та начальник Шацького ДПРЧ-11 Роман Цвид.
Під час зустрічі було обговорено попередні наміри щодо написання спільного проекту по зміцненню матеріальної бази пожежної охорони шляхом придбання необхідного спорядження та техніки в рамках Програми Транскордонної співпраці ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
Учасники зустрічі побували у комунальному підприємстві Шацької селищної ради та оглянули техніку, що була придбана за кошти попереднього проекту; у ДПРЧ-11, де мали змогу детально ознайомитися з матеріальною базою частини та обговорити проблемні питання щодо забезпечення технікою й обладнанням наших рятувальників. Також делегація відвідала Пульмівську сільську раду та ознайомилися з роботою сільської пожежної охорони.
Підсумовуючи роботу, учасники зустрічі прийшли до спільної думки, що, не дивлячись на недостатнє, а в сільських пожежників і дуже слабке оснащення, рятувальники виконують свою роботу і є необхідність співпраці у залученні проектних коштів саме в цьому напрямку, адже це – безпека життя нашої громади в цілому.

 
       
 
Фотогалерея