ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       17 січня голова Шацької районної ради Сергій Карпук з робочим візитом відвідав Пульмівську сільську раду. Мета поїздки – огляд результатів використання коштів обласного та районного бюджетів на ремонт об’єктів комунальної власності, а також реалізації спільного проекту органів місцевого самоврядування та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
       Нагадаю, минулого року з обласного бюджету за підтримки депутата обласної ради, голови фракції УКРОП у Волинській облраді В’ячеслава Рубльова виділено 300 тис. грн. на поточний ремонт (заміна системи опалення) сільського будинку культури с. Пульмо. Оскільки в приміщенні клубу знаходяться місцеві установи, питання забезпечення працівників належними умовами праці залишалися актуальним протягом останніх років. В день приїзду голови районної ради вперше запустили оновлену систему опалення та проводилися пусконалагоджувальні роботи.
       Також минулоріч з районного бюджету виділено 100,0 тис. грн. коштів на ремонти ФАПів, в тому числі і на медустанову в с.Залісся. Для ремонту двох кімнат закуплено будівельні матеріали та виконано частину робіт. Місцева фельдшер також звернулася до голови районної ради Сергія Карпука з проханням посприяти у купівлі нового стола для ФАПу.
       Окрім того, Шацька районна рада долучилася до спільного проекту "Всім дошкільнятам в дитячому садку - турбота, любов та затишок", який реалізовували батьки та колектив дитячого садочка с. Пульмо з представниками офісу Шацької районної парторганізації УКРОП за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Напередодні Водохреща діткам подарували новенькі шафки для верхнього одягу, з яких 2 секції придбано за кошти фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», ще за 2 заплатили батьки і стільки ж за рахунок сільської ради. За сприянням голови районної ради Сергія Карпука в кінці року в садочок придбали новий ноутбук та провели швидкісний Інтернет.

 

18.01.2018 рік
 
Фотогалерея