ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      Ремонти у ФАПах та температурний режим у Світязькому дитсадочку – голова районної ради провів прийом на території Світязької сільської ради

      
6 лютого голова Шацької районної ради Сергій Карпук відвідав Світязьку сільську раду з виїзним прийомом громадян. Також виїзне засідання здійснила тимчасова контрольна комісія районної ради з питань ефективності використання коштів районного бюджету. У виїздах взяв участь Микола Цвид, голова Світязької сільської ради. Здебільшого районний очільник цікавився станом закладів соціальної сфери, зокрема, ФАПами та школами.
      За графіком спочатку Сергій Карпук прибув у село Омеляне. Сільський ФАП тут потребує косметичного ремонту. Місцева фельдшер наголосила, що необхідно відреставрувати маніпуляційний кабінет. За правилами, поверхня стін (як і підлоги та стелі) повинна бути легкодоступною для вологого прибирання і стійкою до обробки мийними та дезінфекційними засобами. Тобто давній спосіб «побілки» не підходить, та й підлога потребує ремонту. Особливо це актуально зараз, коли активно проводяться дитячі профілактичні щеплення. Також медпрацівник звернулася з проханням посприяти у списанні старого господарського приміщення, яким вже не користуються, адже збудовано новий. Голова районної ради звернеться з відповідним листом до Центру ПМСД для врегулювання цього питання, також при розподілі вільних залишків районного бюджету буде розглянуто можливість ремонту ФАПу с. Омеляне.
      А от у ФАПі с.Підманево косметичний ремонт уже на стадії завершення. Однак, потрібно ще придбати світильники та тюль. Затіняють медичні кімнати дерева, на що голова Світязької сільської ради пообіцяв вирішити це питання найближчим часом.
      У Підманевській школі розповіли, що майже утеплили приміщення навчального закладу. Залишився невеликий шматок, тож будуть подавати знову проект до районної ради на конкурс місцевих ініціатив навчальних закладів. Також проблемою залишається відсутність спортзалу та їдальні. Голова сільської ради розповів, що вже є частина матеріалів на ремонт приміщення сільського клубу, що поряд зі школою. Відремонтована будова стане не лише осередком відпочинку підманевців, а й замінить школі спортивний та актовий зали. Складніша справа з їдальнею. Тому до Сергія Карпука звернулись директор школи І-ІІ ст. с. Підманево Олена Герасимук з питанням розглянути можливість орендувати приміщення під їдальню, яке належить приватному підприємцеві та розташоване поблизу школи. Запитували тут і про харчування дітей учасників АТО. Голова районної ради пояснив, що харчування пільгових категорій учнів здійснюється частково за кошти освітньої субвенції та районного бюджету. Тож на черговій сесії районної ради, за рішенням депутатів, школи зможуть отримати фінансування для безоплатного харчування дітей учасників АТО.
      Про наміри подавати проект на конкурс місцевих ініціатив навчальних закладів заявила й директор Світязької школи Віра Озімок. Вона розповіла, що минулоріч завдяки перемозі у конкурсі вдалося замінити системи опалення в трьох найхолодніших класах. Тепер – це одні з найтепліших класів. Зараз, за словами директорки, потрібна нова плитка для їдальні. Адже діток багато, старшокласники навіть двічі на день можуть їсти, а старе кухонне обладнання вже погано гріє.
      Також голова районної ради здійснив візит до дитячого садочка с. Світязь. Як розповіли батьки діток, що відвідують дошкільний заклад, в садочку холодно. За їхніми словами, все через слабку потужність котла, який отоплює і приміщення Світязької школи, і приміщення дитсадка. Хоча, варто зазначити, у школі тепло. Проблема з температурним режимом й під час канікул, коли школярі не ходять до школи, тож й топлять менше. Ще раніше, голова Світязької сільської ради підготував на розгляд депутатів районної ради прохання про передачу частину господарського приміщення школи під котельню. Спеціально аби розглянути це питання на місце прибула й постійна комісія районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району. Також було запрошено заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації Анатолія Пеха. Питання передачі буде розглянуто на засіданні постійної комісії районної ради наступного тижня.
      За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені. Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

Ірина Хвисючик

08.02.2018 рік
 
Фотогалерея