ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      13 лютого голова Шацької районної ради взяв участь в урочистостях присвячених 29 річниці виведення військ з Афганістану

      13 лютого голова Шацької районної ради взяв участь в урочистостях присвячених 29 річниці виведення військ з Афганістану. Також привітати воїнів-афганців прийшли Василь Голядинець, голова Шацької РДА та Марія Христецька, директор Шацького національного парку.
      15 лютого українці вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Напередодні, воїни-інтернаціоналісти Шацького району разом з дружинами зібралися на ХХ ювілейну зустріч в с. Світязь аби разом відзначити цей день.
      Ініціатором, натхненником і багаторічним організатором зустрічей є Галина Цвид. За всі часи дружби і співпраці Галина Валентинівна стала для місцевих воїнів-афганців рідною людиною, порадником і другом. Педагог, яка нині на заслуженому відпочинку, гуртує та заряджає всіх своєю енергетикою.
      Вже традиційно розпочали день з богослужіння в Петропавлівському монастирі. Священнослужителі провели літію, під час якої молилися за упокій душ загиблих у Афганістані, згадали й загиблих в зоні АТО. До могил бійців, які відійшли у вічність, поклали квіти та вінки на могили побратимів.
      Продовжили святкувати у теплій атмосфері сімейної зустрічі в залі ресторану «Лемарк». Вітали учасників, згадували як все було, гортали фото, слухали тогочасні пісні. Близько трьох десятків тоді молодих хлопців, а нині дорослих чоловіків з Шацького району воювали в Афганістані.
      Грамотою обласної ради, яку передав Сергій Карпук, нагородили Володимира Носуліча, голову Шацької районної організації Спілки ветеранів Афганістану. 
      Грамотами Шацької районної ради відзначено Володимира Мазурка (житель с.Омеляне), Сергія Прокопчука (житель с.Світязь), Віктора Сахарука (житель с.Підманево). 
      З нагоди свята відзначили грамотою Шацької селищної ради Петра Пеха (житель смт Шацьк).
      Грамоти Шацької районної державної адміністрації отримали Василь Божук (житель с.Ростань), Віктор Гуж (житель с.Пульмо), Анатолій Гірич (житель с.Мельники).
      Грамоту Шацького національного природного парку від Марії Христецької отримав Віктор Турич (житель с.Світязь), воїн-інтернаціоналіст, колишній працівник Шацького НПП. 
       А від «УКРОПу» голова районної ради передав подарунок для районної організації Спілки ветеранів Афганістану - сертифікат на 5000 грн.
      Наприкінці між присутніми розділили святковий коровай. Дарували пісень присутнім Ліна Панасюк, Світлана Прокопчук, Світлана Приступа. Після урочистостей всі учасники мали змогу поспілкуватися в неформальній обстановці.

 

 

14.02.2018 рік
 
Фотогалерея