ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      Голова Шацької районної ради взяв участь у 18 позачерговій сесії Волинської обласної ради

      Голова Шацької районної ради взяв участь у 18 позачерговій сесії Волинської обласної ради, яка відбулася 8 лютого. Одним з важливих питань, що були винесені на розгляд депутатів це прийняття обласного бюджету на 2018 рік.
      Не залишився без уваги і Шацький район. З ініціативи голови районної ради Сергія Карпука 250 тис. грн. отримав дитячий садок с.Піща. Керівництво та батьки дошкільного закладу неодноразово зверталися до голови районної ради з проханням посприяти у вирішенні питання ремонту приміщення, зокрема облаштування санвузлів. Ще 200 тис. грн. виділено для освітлення центральної вулиці с. Ростань, на якій знаходяться загальноосвітня школа I-IIІ ступенів, дошкільний навчальний заклад, сільський будинок культури, поштове відділення, сільська бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт. Люди скаржаться, що ходити чи їхати у вечірній та нічний час – справжнє випробування, а особливо дітям та ще й в зимову пору, коли рано темніє. Підтримав ініціативи депутат обласної ради, голова фракції УКРОП у Волинській облраді В’ячеслава Рубльов.
      Крім того, за підтримки Олександра Пирожика, першого заступника голови Волинської обласної ради, та Анатолія Вітіва, депутата Волинської обласної ради, голови фракції "Свобода" в обласній раді, 200 тис. грн. для облаштування харчоблоку та ігрової кімнати отримав дитячий садок с. Пульмо. Це стало можливо завдяки ініціативи Андрія Лисого,депутата районної ради.
      На даний момент район отримав 650,0 тис. грн. на соціальні об’єкти, за що Шацька районна рада щиро дякує за сприяння Ігорю Палиці, голові Волинської обласної ради. Сподіваємося на подальшу підтримку обласного керівництва.

14.02.2018 рік
 
Фотогалерея