ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      19 лютого відбулося тринадцяте засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних ресурсів 

      19 лютого відбулося тринадцяте засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних ресурсів під головуванням Ніни Хомич. 
      До порядку денного винесено ряд питань, зокрема про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.
      Також депутати заслуховували Віталія Юрчука, начальника відділу Держгеокадастру у Шацькому районі, який доповідав про хід виконання районної Програми розвитку земельних відносин у Шацькому районі на 2017-2020 роки у 2017 році. В ході засідання депутати обговорили процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність громадам. 
      Галина Носуліч, начальник управління регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій Шацької районної державної адміністрації. інформувала про хід виконання Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Шацького району на 2016 – 2020 роки та використання коштів районного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Шацького району на 2016-2020 роки в 2017 році. Також вона розповідала про хід виконання Програми підтримки особистих селянських господарств Шацького району на 2014-2018 роки та дотримання Порядку надання та використання коштів районного бюджету на підтримку особистих селянських господарств в 2017 році.
      В межах доповіді обговорювалося питання прийому молока у селян в контексті нового законодавства. Для цього спеціально запросили Михайла Поліщука, директора ТзОВ «Шацький молокозавод». Це питання буде винесено на обговорення координаційною радою, яка відбудеться 1 березня.
      Всі прийняті рішення комісії запротокольовано та буде доведено до відома депутатів на черговій сесії 21 лютого.

 

 

 

20.02.2018 рік
 
Фотогалерея