ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      19 лютого 2018 року відбулося дванадцяте засідання постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності, законності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики 

      19 лютого 2018 року відбулося дванадцяте засідання постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності, законності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики під головуванням Петра Ткачука.
      Під час засідання депутати слухали про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік. Про результати діяльності Ковельської місцевої прокуратури на території Шацького району у ІІ півріччі 2017 року інформував Олександр Бабенков, керівник Ковельської місцевої прокуратури.
      Андрій Семенюк, начальник Шацького відділення поліції Любомльського відділу поліції ГУНП у Волинській області інформував про виконання Комплексної програми профілактики правопорушень в Шацькому районі на 2016-2020 роки в 2017 році.
      Про хід виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2017-2020 роки у 2017 році розповідала Ольга Романська, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.
      Про хід виконання районної цільової Програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки депутатів профільної комісії проінформувала Наталія Борсук, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Шацької районної державної адміністрації.
      Петро Ткачук, депутат Шацької районної ради, доповідав про використання революційного прапора ОУН на території Шацького району. Так, депутати ВО «Свобода» ініціюють прийняття рішення районною радою, згідно якого з державним прапором України піднімати біля адміністративного будинку Шацької районної ради, та інших будівлях органів місцевого самоврядування революційного прапора ОУН у визначені дати.
      Усі питання та прийняті рішення буде винесено до розгляду депутатів на сесії Шацької районної ради 21 лютого. 

 

 

 

20.02.2018 рік
 
Фотогалерея