ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      20 лютого відбулося засідання постійної комісій з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту 

      20 лютого відбулося засідання постійної комісій з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту під головуванням Романа Вензловського.
      На розгляд депутатів було винесено чотирнадцять питань, щодо роботи та виконання та затвердження районних програм освітньої та медичної галузей, служби у справах дітей, центру зайнятості тощо. 
      Василь Голядинець, голова Шацької районної державної адміністрації, інформував депутатів про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік. 
      В межах засідання депутати обговорили Програму забезпечення медичних працівників Шацького району житлом на 2018 - 2020 роки, Програми розвитку медичної галузі Любомльського та Шацького районів на 2018-2019 роки для первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги. Про це інформували Світлана Крецу, головний лікар Шацької районної лікарні та Тетяна Васенько, головний лікар
      Також депутати обговорили роботу відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації, про що розповідала Людмила Єрофєєва. Головна освітянка району проінформувала присутніх про виконання комплексної Програми розвитку галузі освіти в районі на 2015-2017 роки та виконання районної Програми реалізації прав та законних інтересів різних категорій дітей та молоді на період до 2017 року. Також обговорили затвердження комплексної програми розвитку освіти Шацького району на 2018-2022 роки.
      Про виконання Програми зайнятості населення Шацького району на період до 2017 року інформувала Мирослава Терета, директор Шацького районного центру зайнятості.
      Олена Кропивник, начальник служби у справах дітей Шацької РДА, проінформувала про хід виконання районної Програми подолання дитячої бездоглядності та запобігання соціальному сирітству на 2017-2020 роки у 2017 році та про виконання програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2008-2017 роки. 
      До розгляду депутатів винесено також два листи, які надійшли до Шацької районної ради. Так, ТОВ «ЛІЗОФОРМ МЕДІКАЛ» пропонує долучитися Шацькому району до програми «Щасливий пацієнт» та розглянути можливість відкрити кабінет замісної ниркової терапії. Дано доручення Роману Вензловському, голові профільної комісії, вивчити дану пропозицію. А Волинська обласна рада формує спроможну мережу ПМД у сільській місцевості. Тетяна Васенько повідомила, що на разі в Шацькому районі змін не передбачається, тож мережа сільських ФАПів залишиться такою, як і була.
      Усі питання та прийняті рішення буде винесено до розгляду депутатів на сесії Шацької районної ради 21 лютого.

 

21.02.2018 рік
 
Фотогалерея