ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      20 лютого відбулося шістнадцяте засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району 

      20 лютого відбулося шістнадцяте засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району під головуванням Олексія Писачука.
       На розгляд депутатів було винесено шістнадцять питань. 
      Василь Голядинець, голова Шацької районної державної адміністрації, інформував депутатів про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.
      В межах засідання депутати заслухали звіт Світлани Лончук, керівника Трудового архіву Шацького району Лончук С.В. про виконання своїх функціональних обов’язків, збереження та ефективність використання майна у 2017 році; звіт Володимира Голядинця, директора Територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Шацького району про виконання своїх функціональних обов’язків, фінансово-господарську діяльність об’єкта, збереження та ефективність використання майна у 2017 році; звіт Світлани Крецу, головного лікаря Шацької районної лікарні про виконання своїх функціональних обов’язків, збереження та ефективність використання майна у 2017 році та звіт Тетяни Васенько, головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського і Шацького районів» про виконання своїх функціональних обов’язків, збереження та ефективність використання майна у 2017 році
      Йшлося й про стан утримання та ремонту доріг державної та комунальної власності на території району в 2017 році та перспективи 2018 року. Для цього на засідання комісії запросили Олександра Бакуна, начальника філії "Любомльський автодор" ДП "Волинський облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" та Володимира Федчишина, керівника Шацької дільниці Любомлського автодору. 
      Про хід виконання Програми економічної підтримки Трудового архіву Шацького району на 2017-2019 роки в 2017 році інформувала Світлана Лончук.
      Ольга Романська, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, розповіла депутатам про хід виконання районної Програми оновлення містобудівної документації на 2014-2019 роки у 2017 році та про внесення змін до даної програми.
      Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької районної державної адміністрації, розповіла як змінилася процедура прийому на роботу директорів шкіл та нове Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Шацького району. 
       Галина Носуліч, начальник управління регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій Шацької районної державної адміністрації інформувала про виконання районної Програми «Власний дім» на 2012-2017 роки.
      Також депутати розглянули ряд клопотань від Світязької сільської ради, Головного територіального управління юстиції у Волинській області та Волинської обласної ради.
      Усі питання та прийняті рішення буде винесено до розгляду депутатів на сесії Шацької районної ради 21 лютого.

 

21.02.2018 рік
 
Фотогалерея