ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      На черговій 22 сесії Шацької районної ради депутати озвучили 7 депутатських запитів 

      На черговій 22 сесії Шацької районної ради депутати озвучили 7 депутатських запитів.
      Ніна Хомич звернулася до директора Шацького національного природного парку з проханням зробити аналіз забрудненості води в озері Світязь. Як повідомила депутатка, багато стічних вод з приватних садиб потрапляють у водойму.
      Валентина Курагеу озвучила болючу проблему шачан - ремонт дороги по вулиці Шковороди від центру і в напрямку села Світязь. У післязимовий період на відрізку дороги утворилося багато ям та вибоїн, а в сезон дощів біля зупинки на Світязь утворюється велика калюжа, через яку не пройти, не проїхати. В своєму запиті до голови Волинської обладержадміністрації просить вжити заходів щодо розв’язання проблеми та забезпечити фінансування для проведення ремонту.
      Наталія Новікова з депутатським запитом звернулася до Шацької селищної ради з приводу поточного ремонту та постійного грейдерування доріг вулиць Польова, Івана Франка, Дружби, Зелена, що в Шацьку, на так званому кварталі «Моркви». Депутатка просить розглянути проблему на засіданні виконавчого комітету Шацької селищної ради, адже новий квартал з кожним роком розширюється, з`являються нові будинки та стан доріг залишається незадовільним. В осінній період грунтові води розмокають і стає важко не те, що пішки, а й автомобілем добратися до власних помешкань.
      Галина Артимук звернулася до виконуючого обов’язки голови Грабівської сільської ради з проханням надати інформацію коли було затверджено Генеральний план села Адамчуки Грабівської сільської ради, який є чинним сьогодні, хто проводив експертизу містобудівного документа, а також просить надати копію Генерального плану вищезгаданого села із розшифруванням графічних позначок.
      Анатолій Бубела розповів, що в селах Плоске, Вілиця, Кропивники, Прип’ять практично відсутній стільниковий зв’язок. За інформацією депутата, приблизно 10 років тому «Київстар» орендував місце в селі Прип’ять для встановлення вишки, була пророблена робота й для того, аби встановити передавач «Водафон Україна». Проте, з невідомих причин, жоден передавач не встановили. Тому, депутатський запит направлено до голови національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері зв’язку, а також керівникам ПрАТ «Київстар» та ПрАТ «Водафон Україна» для вирішення проблеми.
      Відразу два запити озвучив Сергій Сидорук. Перший - щодо пасажирських перевезень на території Шацького району. Як йдеться у запиті до голови Шацької райдержадміністрації, між селами Мельники, Пехи, Самійличі, Плоске, Прип’ять, Вілиця, Кропивники та районним центром відсутнє постійне автобусне сполучення. Депутат не вперше звертає увагу на цю проблему і просить районну адміністрацію відповідь про те, яку роботу проведено в цьому напрямку. Другий запит Сергія Сидорука до директора ДП «Шацьке УДЛГ» з проханням пояснити, на основі яких документів виник, на території колишньої колгоспної бригади села Кропивники, верхній склад лісоматеріалів. Також депутат звертає увагу та просить пояснень чому вивезення лісопродукції здійснюється не лісовою дорогою, а нещодавно відремонтованою білощебеновою, що сполучає села Вілиця та Кропивники, псуючи дорожнє покриття великим навантаженням.
      Усі запити підтримано депутатами Шацької районної ради та буде направлено за належністю.

 

23.02.2018 рік
 
Фотогалерея