ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      21 лютого на сесії Шацької районної ради було затверджено Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Шацького району 

      21 лютого на сесії Шацької районної ради було затверджено Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Шацького району. Це стало необхідним з набранням чинності Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII, де частина друга статті 26 викладена в новій редакції. Розроблено положення відділом освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 р. № 827.
      Так, згідно затвердженого положення призначення, тепер керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності здійснює Шацька районна рада за результатами конкурсного відбору строком на шість років (для особи, яка призначається на посаду керівника вперше – строком на два роки).
      Аби претендувати на посаду директора потрібно бути громадянином України, мати вищу освіту, але не нижче магістра. Обов’язковим є стаж педагогічної роботи не менше трьох років. Не менш важливими є організаторські здібності та фізичний і психічний стан не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків
      Для проведення конкурсного відбору Шацька районна рада утворює конкурсну комісію, до складу якої входять:
      - представник Шацької районної ради; 
      - голова або представник профільної постійної депутатської комісії районної ради, делегований комісією;
      - представник трудового колективу закладу освіти, обраний на зборах трудового колективу;
      - представник громадського об’єднання батьків учнів закладу освіти;
      - представник профспілки працівників освіти.
      Голова та персональний склад конкурсної комісії призначається розпорядженням голови районної ради.
      Згідно положення, кожен член конкурсної комісії має один голос та зобов’язаний не допускати виникнення конфлікту інтересів під час проведення конкурсу.
      Після публікації оголошення про проведення конкурсу на сайті Шацької районної ради відбувається прийом документів від претендентів протягом 30 днів, попередній розгляд та вивчення конкурсною комісією поданих документів. Вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку навчального закладу не може здійснюватися більше як п’ять робочих днів. Також претенденти повинні пройти тести по перевірці знань нормативно-правових актів в галузі освіти, які будуть оприлюднені за місяць до проведення конкурсу на сайті районної ради, провести презентацію плану розвитку закладу освіти на засіданні конкурсної комісії та пройти співбесіду. Після того аж відбувається відбір кандидата на посаду керівника закладу загальної середньої освіти. 
      Конкурсна комісія протягом одного робочого дня після завершення вивчення поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку навчального закладу надає претендентам та голові районної ради висновок щодо результатів конкурсного відбору.
      Кожен претендент може надавати обґрунтовані заперечення щодо висновку до органу, що призначає керівника закладу освіти, не пізніше ніж через п’ять робочих днів з дати його отримання. На підставі висновку не пізніше 6 робочих днів з дати їх отримання районна рада укладає контракт з визначеним конкурсною комісією претендентом.
      Конкурсний відбір може не відбутися , якщо відсутні заяви про участь у конкурсному відборі,жоден з претендентів не пройшов конкурсного відбору або конкурсною комісією не визначено претендента.
      Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційному веб-сайті районної ради.
      До речі, найближчим часом буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня села Смоляри-Світязькі Шацького району.

 

28.02.2018 рік
 
Фотогалерея