ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      Болючим питанням у сфері освіти залишається будівництво Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступеня

      Ось уже декілька років болючим питанням у сфері освіти залишається будівництво Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступеня. Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, зустрівся з жителями села Піща, які зібралися на селянські збори у приміщенні Піщанської сільської ради. Також в зустрічі взяли участь Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації та Олександр Бакун, голова Піщанської сільської ради.
      Метою зібрання стало закриття шкільної їдальні. Закрили її у зв’язку зі спалахом гепатиту у селі Піща, проте її скоріше всього не відчинять через аварійний стан приміщення. Батьків непокоїть, що дітки залишаються без гарячого обіду, тому вони звернулися із заявою до голови Шацької районної ради Сергія Карпука та голови Шацької райдержадміністрації з проханням облаштувати молодші класи та їдальню в приміщенні сільського клубу, де раніше була колгоспна контора, а тепер приміщення пустує. Під зверненням підписалося десятки місцевих жителів. Це питання буде донесено й до обласного керівництва, оскільки потребує значних фінансових ресурсів.
      Найближчим часом село Піща відвідає проектна організація для визначення можливості розташування початкової школи в приміщенні сільського клубу та розрахунку кошторисної вартості робіт з реконструкції будівлі.

 

13.03.2018 рік
 
Фотогалерея