ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      6 березня голова Шацької районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом на території Пулемецької та Ростанської сільських рад

      Цього дня Сергій Карпук в Пулемецькому дитячому садочку представив проект «Дитячий садок чекає на малечу» реалізований зі ініціативи представників офісу районної організації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів –УКРОП» за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Дошкільний заклад, завдяки реалізації проекту, отримав п’ять кухонних столиків для дітей, 12 стільців та шафу для посуду.Вартість проекту – 9250 гривень, з них – 1800 гривень профінансували батьки. Ідея реалізації проекту належить Світлані Іванюк,депутату Шацької районної ради від партії «УКРОП», жительціПулемця.
      До речі, в Пулемецькому дитячому садочку немає внутрішнього санвузла, тож голова районної ради запропонував можливість аби зробити його.  Однак, за словами сільського голови Василя Демедюка, потреби в облаштуванні санвузла немає.
      В межах прийому голова районної ради відвідав ЗОШ І – ІІ ст.  с. Пулемець. Наприкінці 2017 року на цей заклад надійшло на умовах співфінансування з районного та обласного бюджету 200 тис. грн. на облаштування внутрішніх санвузлів. На сьогодні роботи майже завершено. Залишилося вставити двері та замінити вікно, яке за розміром завелике.  До слова, тепермайже всі школи, які знаходяться в комунальній власності Шацької районної ради мають внутрішні санвузли. Їх було облаштовано протягом останніх двох років.
      Наступною Сергій Карпук відвідав Ростанську сільську раду. Як завжди активними є жителі села Хрипськ. Вони запитували коли почистять кущі біля дороги, що від Ростані, просили відремонтувати саму дорогу. Житель Хрипська, багатодітний батько, звернувся до голови районної ради з проханням посприяти, аби шкільний автобус забирав дітей з дальнього кутка села. Після перемовин зкерівництвомРостанської школи директор пообіцяла врегулювати дану проблему. Також запитували про можливість безкоштовного харчування дітей 5-11 класів з малозабезпечених сімей. Тому Сергієм Карпуком, головою Шацької районної ради, дано доручення відділу освіти прорахувати потребу у безкоштовному харчуванні. За результатами розрахунків буде визначено, чи зможе районний бюджет взяти на себе такі витрати.
      Також жителі села Хрипськ поскаржилися, що частину пайових наділів самовільно продискувалиневідомі. Селяни розповіли, що наділи приватизовані, однак межі не винесені в натурі. Сергій Вікторович порекомендував сільській раді скласти список людей,бажаючих встановити межі ділянок чи зареєструвати їх, та пообіцявдомовитися з землевпорядними організаціями аби ті погодилися виїхати в село для проведення відповідних робіт.
      В селі Перешпа до районного очільника звернулася жителька Марія Коцура, яка має маленьку донечку з вадою серця. Згідно лікарських заключень малятко потребує пересадки серця. Мама дівчинки розповіла, що можна обійтися без пересадки, й зробити таку операцію зголосилися в Німеччині, однак вона коштує 80 тисяч євро. Ця сума є захмарною для родини. Сьогодні зібрано необхідні документи та направлено до обласних установ та організацій з проханням про допомогу.
      В незадовільному стані останній десяток років знаходиться приміщення ФАПу с.Ростань. В коридорчику зовсім немає підлоги, майже всі вікна побиті чи з тріщинами, грубки потріскані, а медичні кімнати потребують капітального ремонту. В зв’язку з цим, за результатами півріччя буде розглянуте питання щодо виділення коштів на потреби медичної установи. Під час виїзного прийому Сергій Карпук розповідав селянам про дію програми «Доступні ліки». На жаль, більшість жителів дуже мало знають про цю програму та як вона працює. Голова районної ради порекомендував фельдшерам на кожен ФАП роздрукувати повний перелік препаратів, які підпадають під дію медичної програми, а також перелік аптек, які беруть в ній участь.
      За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені. Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

 

20.03.2018 рік
 
Фотогалерея