ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

В адміністративному корпусі Шацького національного природного парку 24 лютого відбулася міжнародна зустріч щодо спільної реалізації проекту в рамках Програми територіального Співробітництва  Східного партнерства Білорусь-Україна, яка реалізовується за європейські кошти.
Участь у заході взяли  партнери з Білорусії,  в особі  Валерія Прокопюка,  директора Республіканського заповіднику «Прибужське Полісся» та працівників даного заповідника.
Голова Шацької райдержадміністрації Ігор Корольчук представив учасників з української сторони: Івана Мирку - директора Департаменту інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації та його  заступника Віктора  Довгополюка, Сергія Карпука - голову Шацької районної ради, Сергія Кужеля - заступника голови райдержадміністрації, Сергія Віннічука - Шацького селищного голову.
Перед присутніми виступив Володимир Захарко, директор Шацького національного природного парку, який озвучив про наміри по впровадженню проекту Східного партнерства в напрямку покращення об’єктів рекреації на прикордонних територіях Шацького району та Брестської області.
Володимир Кошовий, завідувач лабораторією Фізико-механічного інституту ім.Г.В.Карпенка Національної Академії Наук України представив макет проекту по моніторингу Поліських територій.
Загальна мета  – створення інформаційної є-інфраструктури (ГІТ-атлас, використання Гугл-диск) по питанням екологічної і соціоекономічних ситуацій на прикордонних природно-заповідних територіях білорусько-українського Західного Полісся.
До прикордонної природно-заповідної території (ПЗТ) білорусько-українського Західного Полісся входить територія Шацького національного природного парку (Україна) та Республіканський заповідник «Прибужське Полісся» (Білорусь). Загальна сума проекту становить від 60 до 250 тисяч євро, у співвідношенні 90 (фонд)  на 10 (учасники)  відсотків.
Група, яка бере на себе відповідальність за підготовку даного проекту, яку також представив Володимир Васильович, до якої входять представники з білоруської сторони - Полєський Аграрно-екологічний інститут Національної Академії Наук, з української сторони -  Управління екології і природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації.
Також у зустрічі взяли участь представники  Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАНУ Олена Радчук, доктор геологічних наук Валентин Радчук-завідувач відділом досліджень навколишнього середовища; Микола Штабський, представник Фізико-механічного інституту ім.Г.В.Карпенка Національної Академії Наук України; Василь Матейчик, заступник директора з наукової діяльності та наукові співробітники, лаборанти Шацького національного природного парку.
Представники  обох сторін вносили пропозиції щодо підвищення привабливості регіону для туристів та інвесторів, збереження культурного  та історичного, продовження по можливому напрямку реалізації проекту «Розвиток туристичних можливостей в сільській місцевості».         

        

 
     
 
Фотогалерея