ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

13 березня Сергій Карпук, голова Шацької районної ради провів виїзний прийом громадян на території Піщанської сільської ради

      Найперше, за графіком, очільник району зустрівся з жителями с.Затишшя в місцевому клубі. Мешканці села просили посприяти у ремонті вуличного освітлення. Зверталися люди з проханням сприяти залученню спонсорської допомоги на будівництво храму. Розповіли, що вже мають проект, та й частину коштів громада зібрала, проте їх не вистачає, аби покрити всі витрати.
      Багато запитань виникло у жителів Затишшя стосовно реформ децентралізації та охорони здоров’я. Місцеві заявили про готовність приєднуватися до Шацької громади, адже бачать, як там працюють. Прикладом є  мельниківська школа, в якій навчаються діти з с. Затишшя. Якісний довіз школярів, задовільна матеріально-технічної бази навчального закладу та умови навчання це ті переваги, які отримали діти з невеликого села.
      В найменшому з сіл громади Кам’янці жителі також прийшли на прийом, аби вирішити проблемні питання. Вони розповіли, що в населеному пункті проживають переважно старші люди, а медпрацівника у ФАПі немає. Санітарка може виконати найпростіші маніпуляції, такі як зміряти артеріальний тиск, проте зробити укол має право лише фельдшер. Тому люди просять сприяти вирішити питання, щоби декілька разів в тиждень у медпункті працював медпрацівник з амбулаторії.
      Також селяни просили, щоб на весні не ходив до них грейдер, оскільки він вивалює каміння і робить дорогу ще гіршою. До слова, це єдине село в нашому районі, яке звертається з таким проханням.
      В селі Острів‘я жителі попросили врегулювати ситуацію з незаконно вирізаними деревами на ділянці біля села. Голова районної ради разом з місцевими оглянув територію, про яке розповідали острів’янці. Ділянка розташована між межами села й володіннями Шацького національного природного парку, землі є власністю держави, належать до управління Держгеокадастру. Неозброєним оком видно пеньки з-під вільхи. Проте, самих стовбурів уже немає, залишилися недбало розкидані обрізані гілки та не почищені чагарники. Поки готувалася стаття це питання було розглянуто на засіданні постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності, законності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, а також підготовлено звернення до відповідних служб з проханням відреагувати на ситуацію, що склалася та повідомити районну раду про результати розгляду та вжитті заходи.
       Голова районної ради відвідав школу І-ІІ ступеня с.Острів’я. Неприємно вразила купа сміття позаду школи. На жаль, директор в цей час перебував на курсах підвищення кваліфікації, тож не міг пояснити ситуації. Помітним з вулиці є дірки в даху школи та не завершена робота по заміні вікон. Дані питання будуть доведенні начальнику районного відділу освіти для відповідного реагування.
      Наприкінці Сергій Карпук відвідав с. Піща. Жителі села просили посприяти у якомога швидшому вирішенню питання зі шкільною їдальнею та будівництвом нової амбулаторії. Завідувач Піщанської амбулаторії попросив допомогти з доїздом до медичної установи, оскільки в зв’язку з потеплінням дорогу зовсім розмило, через що карету швидкої змушені залишати на дорозі.
      За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені.
Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

26.03.2018 рік
 
Фотогалерея