ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

3 квітня голова Шацької районної ради Сергій Карпук та представники офісу Шацької районної парторганізації УКРОП відвідали ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Прип’ять

      3 квітня голова Шацької районної ради Сергій Карпук та представники офісу Шацької районної парторганізації УКРОП відвідали ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Прип’ять аби представити новий інвестиційний проект, який реалізовували за ініціативи представників офісу районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» та за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» .
      Головою ініціативної групи та керівником проекту стала Валентина Сидорук, педагог Прип’ятської школи. Так, в межах проекту для школи придбано 9 дошок, загальна вартість яких 23 490 грн. За 5 з них заплатила селищна рада, 3 придбали за кошти фонду, і ще 1 дошку оплатили батьки. До слова, це вже другий успішно реалізований проект для цієї школи, раніше придбали акустичну систему.
      Під час спілкування ідейник проекту розповіла, що на разі є нагальна потреба у придбанні для школи проектора.Має готовий написаний проект. Тож ще до Великодня подасть потрібні документи на розгляд фонду. 
      Команда офісу УКРОП також привітали педагогічний колектив та учнів з наступаючими Великодніми святами та оглянули як використовуються в класах дошки. А школярі, в свою чергу подякували благодійникам за оновлення класів. Наймолодші усні розповіли, що нові дошки набагато кращі, адже тепер добре видно, що написано, та й писати легше. Приємно, що до проекту долучилися й батьки. Хочеться, аби й інші школи району взяли участь у подібних інвестиційних заходах, адже це дозволяє залучати кошти різних рівнів у навчальні, дошкільні, культурні та інші заклади. І саме від активних жителів залежить успіх подібних інвестиційних проектів.

 

04.04.2018 рік
 
Фотогалерея