ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

17 квітня голова Шацької районної ради Сергій Карпук та представники офісу Шацької районної парторганізації УКРОП завітали до загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с.Смоляри-Світязькі аби представити інвестиційний проект.

       Проект «Меблі для шкільної їдальні» реалізовували за ініціативи представників офісу районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та відділу освіти Шацької РДА.
       Так, в межах проекту для школи придбано 20 дерев’яних лавок та 10 обідніх столів на суму 22100 грн. За лавки розрахувався відділ освіти Шацької РДА – 11600 грн. А за столи оплатили з Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»(8000 грн.) та батьки(2500 грн.).
       Сьогодні дітки вже користуються новенькими меблями в їдальні, де нещодавно зроблено ремонт. Під час спілкування виконуюча обов’язків директора Олена Ключук розповіла, що школа потребує музичної апаратури, тож відразу попросила представників благодійного фонду посприяти у написанні та реалізації нового проекту.
       Хочеться зазначити, що ініціювати реалізацію подібних проектів можуть як вчителі, так і батьки. Така активність дозволяє залучати кошти різних рівнів у навчальні, дошкільні, культурні та інші заклади.

 

 

23.04.2018 рік
 
Фотогалерея