ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

23 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту під головуванням Романа Вензловського

       До порядку денного засідання комісії, напередодні чергової сесії, винесено ряд питань.
        Про затвердження Програми зайнятості населення Шацького району на період до 2020 року інформувала Мирослава Терета, директор Шацького районного центру зайнятості. 
       Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням Шацької районної ради від 23.12.2014 року № 38/5 та про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані пільги з послуг зв’язку розповідала Людмила Гірич, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Шацької районної державної адміністрації.
       Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької районної державної адміністрації, доповідала відразу про хід виконання чотирьох програм. Так депутати слухали про виконання районної цільової програми «Молодь Шацького району» на 2016-2020 роки, виконання програми "Призовник" на 2016-2020 роки, виконання районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки та про виконання та внесення змін до районної цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.
       Також депутати розглянули 2 звернення жителя смт Дубище, Рожищенського району Сергія Бондарчука, який через урядову гарячу лінію просить розробити звання «Почесного громадянина Шацького району» та присвоїти його посмертно Сергію Віннічуку та загиблим воїнам АТО Шацького району. Як повідомлено під час засідання постійної комісії, Шацькою селищною радою уже розроблено положення про звання «Почесного громадянина Шацька» та уже прийнято позитивне рішення про присвоєння цього звання вищезгаданим особам. Тож для того, аби практично не дублювати рішення селищної ради, депутатами прийнято рішення не розробляти положення. Про це заявника буде повідомлено особисто.
       Усі питання та прийняті рішення буде винесено до розгляду депутатів на сесії Шацької районної ради 25 квітня.

 

24.04.2018 рік
 
Фотогалерея