ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

23 квітня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора ЗОШ І-ІІ ст. с.Смоляри-Світязькі

       Відповідно до розпорядження голови Шацької районної ради № 21- Р від 20 березня 2018 року до складу комісії увійшли: 
       Ольгу Сахарук, керуючого справами районної ради, призначено головою конкурсної комісії. Світлана Іванюк та Тетяна Чернякова ввійшли до складу як представники профільних комісій районної ради. Від об’єднання батьків ЗОШ І-ІІ ст. с. Смоляри-Світязькі, за результатами зборів, делеговано Світлану Литвинчук. До проведення конкурсу залучено Катерину Редько, голову профспілки працівників освіти Шацького району. Також, згідно положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти та за результатами зборів трудового колективу, до складу комісії ввійшла Катерина Бойко, вчитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІ ст. с.Смоляри-Світязькі.
       Конкурс на заміщення вакантної посади проходив у декілька етапів: 
       -виконання тестових завдань,
       -представлення перспективного плану розвитку ЗОШ І-ІІ ст. с.Смоляри-Світязькі,
       -співбесіда з кандидатом на посаду керівника.
       До участі в конкурсі на розгляд конкурсної комісії було подано заяву та пакет документів від Олени Ключук, педагога з 17-річним стажем, яка розпочала свою педагогічну діяльність та до цього часу вчителює у Світязькосмолярській школі. 
       Після виконання тестових завдань, з якими конкурсантка справилася успішно, вона розповіла членам комісії про своє бачення розвитку школи, перспективи успішної співпраці з батьками та громадою. На думку конкурсантки, успіх навчального закладу вимірюється щасливими дітьми та успішними вчителями. 
       За результатами засідання, комісія одноголосно прийняла рішення подати на затвердження сесії районної ради кандидатуру Олени Ключук для укладення контракту на посаді директора ЗОШ І-ІІ ст. с.Смоляри-Світязькі.

 

24.04.2018 рік
 
Фотогалерея