ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

На черговій сесії Шацької районної ради, яка відбулася 25 квітня, було озвучено 10 депутатських запитів

       Відразу три запити підготувала Ніна Хомич. В першому запиті депутат озвучила звернення жителів Світязької сільської ради, які вже довгий час намагаються узаконити земельні ділянки, що надані як колишнім чланам КСП. Ніна Хомич звернулася до виконуючого обов’язки начальника Держгеокадастру Волинської області Олега Сліпачука з проханням сприяти законному затвердженню проектів землеустрою світязьким громадянам. Також депутат звернулася до голови Волинської обласної державної адміністрації з проханням направити клопотання до Президента України щодо створення лікувально-реабілітаційного центру відкритого типу на базі пансіонату «Шацькі озера» для учасників та ветеранів бойових дій та їх сімей. Третій стосувався звернення батьків учнів школи с.Піща.
       До голови Волинської обласної державної адміністрації звернулася депутат Наталія Новікова з проханням розглянути надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельних ділянок. Депутатський запит Наталія Новікова підготувала на основі звернення жителів об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Турист-1» урочища «Гушово» с.Світязь щодо інвентаризації земельної ділянки, на якій розташовані їхні багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди, прибудинкова територія.
       Тетяна Чернякова у своєму зверненні до Олександра Савченка, голови Волинської обласної адміністрації,просить встановити автобусну зупинку по вулиці Жовтнева, 76 у с.Світязь. Фінансування даних робіт обіцяє забезпечити Світязька сільська рада.
        Депутатський запит Лідії Забродоцької направлений до заступника голови Волинської обласної ради Олександра Пирожика, котрий був присутній на сесії, та стосувався законності діяльності Шацького НПП на рекреаційних територіях. До слова, це питання набуло розголосу після звернення жителів Шацького району до депутатів ради щодо незаконної вирубки дерев на рекреаційному пункті «Гушівський хутір», після чого постійна профільна комісія районної ради здійснила виїзне засідання. Депутат просить заступника ініціювати проведення перевірки правоохоронними та природоохоронними органами законності проведення господарської діяльності та будівництва споруд на території Шацького НПП. 
       Запит Анатолія Бубели, направлений до відповідних служб, по питанню вирішення проблеми із громадською вбиральнею на міжнародному пункті пропуску «Пулемець». 
       Олександр Наумич просив у запиті голову Шацької РДА надати інформацію щодо готовності закладів району до відпочинкового сезону 2018 року, а також запропонував до роботи комісії Шацької РДА, яка здійснює обстеження курортно-відпочинкових закладів, залучити представників громадськості та органів місцевого самоврядування. У другому запиті депутат звернувся до генерального директора «Волиньобленерго» з проханням сприяти заміні електроопор, які перебувають в аварійному стані та не придатні до експлуатації, по вулиці Набережна, що в смт Шацьк.
       Усі запити та звернення депутати підтримали, їх направлено за належністю.

03.05.2018 рік
 
Фотогалерея