ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

9 травня голова та виконавчий комітет Шацької районної ради взяли участь в урочистостях, присвячених Дню пам'яті та примирення

       9 травня голова та виконавчий комітет Шацької районної ради взяли участь в урочистостях, присвячених Дню пам'яті та примирення, 73-їй річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 
       Розпочалися заходи з поминальної панахиди за загиблими в роки Другої світової війни, що відбулася на Братській могилі у селищі Шацьк. Молилися за убієнних благочинний Шацької округи, настоятель храму Різдва Богородиці Микола Вихор та настоятель Свято-Онуфріївської церкви селища Володимир Гичка.
       Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих в роки війни.
       По завершенню заходу, як і було заплановано, всі учасники урочистою ходою від Шацького районного будинку культури жителі селища, представники трудових колективів району, студенти та викладачі Шацького лісового коледжу, учні та вчителі НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії смт Шацьк попрямували до обеліска Слави.
       Участь взяли й троє ветерани війни, жителі Шацька Костянтин Чесноков, Степан Королюк та Михайло Гірич. 
       Під час своєї промови Сергій Карпук, голова Шацької районної ради зазначив: «Сьогодні ми з шаною та скорботою згадуємо людей, котрі ціною свого життя виборювали краще майбутнє для своєї країни, важкою працею здобували перемогу в тилу, відбудовували нашу державу. Лише за останній рік в нашому районі померли чотири ветерани війни. Сьогодні їх залишилося шість, серед яких троє – відзначають цей день разом з нами. Для теперішніх поколінь – це шанс поспілкуватися з ветеранами, адже мине трохи часу – і свідків та учасників тих трагічних подій вже не залишиться. Дякую учасникам АТО та ветеранам за мужність та подвиг».
       Також біля обеліска Слави відбувся урочистий мітинг та святковий концерт.

 

10.05.2018 рік
 
Фотогалерея