ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

17 травня голова Шацької районної ради взяв участь у першому засіданні Госпітальної ради Ковельського госпітального округу

       17 травня голова Шацької районної ради взяв участь у першому засіданні Госпітальної ради Ковельського госпітального округу, до складу якого входять заклади охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу і розміщені на території міста Ковеля, Камінь-Каширського, Ковельського, Любешівського, Любомльського, Ратнівського, Старовижівського, Турійського та Шацького районів. 
       Усі органи місцевого самоврядування делегували до Госпітальної ради своїх представників. Загалом – це 60 осіб. Відповідно до рішення Шацької районної ради № 22/44 від 21 лютого 2018 року від Шацького району делеговано для роботи у складі Госпітальної ради Ковельського госпітального округу Сергія Карпука, голову Шацької районної ради та Зою Демедюк, депутата Шацької районної ради. Також участь від Шацького району взяли Людмила Цевух, секретар селищної ради, Світлана Крецу, заступник генерального директора-головний лікар Шацької районної лікарні, Володимир Дибель, генеральний директор ТМО Любомлького і Шацького районів.
       Організаційне засідання Госпітальної ради провів Ковельський міський голова Олег Кіндер. Також у ньому взяв участь начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк. Нинішню зустріч було присвячено формуванню керівного складу дорадчого органу.Головою обрано Олега Самчука, головного лікаря Ковельського МТМО, його заступниками стали - Михайло Бегаль, головний лікар Ратнівської ЦРЛ та Володимир Дибель, генеральний директор ТМО Любомлького і Шацького районів,секретарем - Валентина Романчук, начальник фінансового управління виконавчого комітету Ковельської міської ради.
       Під час засідання сформовано робочі групи з розроблення Регламенту і Положення та плану розвитку Госпітальної ради.

 

 

18.05.2018 рік
 
Фотогалерея