ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

15 травня голова Шацької районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом громадян на території Самійличівського старостинського округу та с.Мельники

       Одними з перших районний очільник відвідав села Самійличі та Пехи, для яких впродовж двох років актуальною залишається проблема автобусних перевезень. В теперішній час в ці села не заїжджає жоден маршрутний транспорт. І якщо самійличівцям до траси відстань близько 3 км, то жителям села Пехи потрібно йти вдвічі більше.
       - На Великодні свята виїжджала маршрутка, - розповідає місцева жителька Пех Світлана, - три дні поїздила, але ж святкові дні, пасажирів – небагато. На четвертий день люди вийшли на зупинку, а їхати не має чим, оскільки перевізник відмовився від маршруту. Ми згодні, щоб транспорт був лише по базарних днях, але щоб була можливість добратися до районного центру. 
       Постійність проблеми автобусних перевезень вкотре доводить, що ідея придбати автобус на Шацьку ОТГ для обслуговування жителів, потребує якнайшвидшого втілення в життя. Також голова районної ради порекомендував виконуючому обов’язки старости Олександру Куську провести опитування серед жителів громади щодо часу маршруту, аби це було зручно для пасажирів. 
       На одному з попередніх прийомів було озвучено питання заготівлі дров. Мовляв, місцеві змушені купувати дрова, адже немає ділянок для самостійної заготівлі. Тому головою районної ради була ініційована зустріч з керівництвом лісгоспу, на якій вирішили, що для особистих потреб селян буде надано ділянки для заготівлі. Однак, місцеві повинні розуміти, що вирубка дерев повинна проводитися не в комерційних цілях.
       Завідуюча сільським клубом с. Пехи повідомила, що завдяки селищній раді придбано тенісний стіл для клубу. Однак, тепер на часі проблема ремонту даху приміщення. Сергій Карпук запропонував керівнику установи прорахувати з спеціалістами скільки коштів потрібно для ремонту даху, щоби в подальшому допомогти в цьому питанні.
       Жителі села Положево занепокоєнні стихійним сміттєзвалищем, яке розташоване поблизу села. Вони просять прибрати сміття зараз, а також готові після очистки слідкувати, аби не допустити більше подібних сміттєзбірників. Також селяни звернулися до голови з проханням допомогти організувати збір сміття комунальним підприємством, яке вивозитиме відходи на полігон.
       Медпрацівник ФАПу с.Положево звернулася з проханням зрізати суху березу, біля якої близько лінія електромереж. Розгляд цього питання буде ініційовано під час засідання виконкому Шацької селищної ради.
       Крім того жителі села Положево висловили задоволення новиною, яку вони отримали напередодні від голови Шацької райдержадміністрації щодо того, що через їх село до Прип’яті буде прокладено асфальтовану дорогу.
       Усі озвучені питання взято на контроль головою Шацької районної ради. Під час прийому громадян також консультувала Роксолана Цвид, юрист Шацького бюро правової допомоги.

 

18.05.2018 рік
 
Фотогалерея