ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

30 травня, напередодні Дня Захисту дітей, Шацька районна рада, за ініціативи Сергія Карпука, голови районної ради, організувала екскурсійну поїздку

       26 діток соціально незахищених категорій Шацького району мали змогу побачити місто Володимир-Волинський, Зимнівський монастир, прикордонну заставу ім. І.Пархоменка біля м.Устилуг. 
       Найперше дітвора вирушила на прогулянку містом Володимир-Волинський. Тут в парку оглянули пам’ятники засновникам міста та мали змогу попити з джерел, що холодним ключем б’ють з-під землі. Далі всі потрапили до одного з найстаріших храмів Волині – кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці.
       Не менш захопливою була екскурсія до Зимнівського монастиря, що має давню історію та таїть багато загадок. Сестра-екскурсовод провела дітей одним з підземних ходів, що веде не лише до підземного храму, а й має вихід, за словами екскурсоводів, до Києво-Печерської лаври.
       Але найбільше зацікавила маленьких екскурсантів прогулянка територією відділу прикордонної служби «Пархоменкове» Львівського прикордонного загону, що знаходиться біля міста Устилуг. Тут діти ознайомилися з історією застави, побачили дресированих собак, техніку, яку прикордонники використовують в своїй роботі. Але найбільше захопив процес неповного розбирання автомату Калашникова. І дівчатка, і хлопчики захотіли спробувати самим розібрати зброю.
       Організувати поїздку вдалося завдяки підтримці служби у справах дітей Шацької РДА, відділу соціальних служб для дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування та допомозі благодійників. Комфортабельне та швидке перевезення забезпечив підприємець Сергій Приймук. Цікавий екскурс по містах та їх історії провів екскурсовод, підприємець Петро Зуб. З харчуванням допомогли Віктор Радчук, депутат Волинської обласної ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» та Валентина Курагеу, депутат Шацької районної ради. У проведенні екскурсії прикордонним відділом сприяли в керівництві Західного регіонального управління Львівського прикордонного загону. Шацька районна рада щиро вдячна усім, хто долучився до доброї справи та подарували діткам свято!

31.05.2018 рік
 
Фотогалерея