ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

23 травня Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, провів виїзний прийом на території Прип’ятського старостинського округу

       Під час виїзду посадовець зустрівся зі старостою Іваном Гінчуком, жителями сіл Плоске, Кропивники, Прип’ять та Вілиця, оглянули місцеві ФАПи, клуби та школу с. Прип’ять.
       Найперше районний очільник відвідав село Плоске. Жителі села скаржаться на відсутність медпрацівника. Досі у ФАПі не відремонтована огорожа. Потребує ремонту і ФАП с.Кропивники. Особливо в аварійному стані дах.
       Жителі Прип’ятського округу просили сприяти ремонту дороги. Спільними зусиллями з селищною радою уже усунуто ряд проблем: проведено роботи на частині дороги Вілиця- Кропивники (з районного бюджету виділено 500 тис. грн.) Однак, іншу частину зремонтовано за замовленням департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА наприкінці минулого року. Але після зими вона знаходиться в незадовільному стані. Зі слів заявників, майже після кожної поїздки автомобілістам доводиться замінювати пробиті колеса. На сьогодні уже Шацькою районної радою направлено звернення до замовника ремонтних робіт з проханням про усунення недоліків. Про ямковий ремонт дороги просили й жителі села Плоске. А у с. Вілиця ремонту потребує зупинка.
       В межах прийому голова районної ради відвідав школу І-ІІІ ступеня с. Прип’ять. Директор розповів про плани зробити в школі клас під відкритим небом. Тому він звернувся до Сергія Карпука голови районної ради з проханням сприяти у виділенні коштів для покрівлі. 
       В селі Вілиця підняли питання прийому молока. Жителі села просять врегулювати ситуацію з встановленням цін. Тому потрібно організувати зустріч з директором молокозаводу та активістів села.
       За результатами розгляду звернень Сергій Карпук, голова районної ради, дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів місцевого самоврядування, були оперативно вирішені.

12.06.2018 рік
 
Фотогалерея