ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

12 червня відбулося позачергове засідання двадцять шостої сесії Шацької районної ради під головуванням Сергія Карпука

       Участь взяли також Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької райдержадміністраціі та Людмила Цевух, виконуюча обов`язки голови Шацької ОТГ.
       На засідання прибуло 16 депутатів. До порядку денного винесено 3 питання. Депутати районної ради проголосували затвердження Положення про відокремлений структурний підрозділ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шацького району» Шацької районної лікарні Територіального медичного об’єднання Любомльскього і Шацького районів та затвердили структуру та штатну чисельність Центру первинної медико-санітарної допомоги Шацького району. Попри активне обговорення діяльності новоутвореного закладу депутати одноголосно прийняли позитивні рішення стосовно усіх питань.
       Нагадаю, що 12 квітня Шацькою районною радою прийнято рішення про вихід медичних закладів первинної ланки, що знаходяться на території Шацького району, зі складу КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського і Шацького районів» та про створення у складі Шацької районної лікарні відокремлений структурний підрозділ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шацького району». Тоді також призначили виконуючою обов’язки керівника «Центру первинної медико-санітарної допомоги Шацького району» Катерину Жданову-Кузько.

 

12.06.2018 рік
 
Фотогалерея