ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Дбати про дітей – дбати про своє майбутнє

       Діти зі шкіл уже на канікулах, незабаром на «канікули» підуть і дітки в садочках. Що нового за останній час у наших дошкільних закладах і яким чином поповнюється їх матеріально-технічна база?Не секрет, що держава зараз уваги цим питанням приділяє не стільки, якби хотілося. Проте у будь-якої «медалі» є завжди дві сторони. От і зараз хорошою стороною нашого часу є можливість брати участь у написанні різного роду проектів для залучення позабюджетних коштів для своїх установ. Одним з таких прикладів є написання проектів, які реалізувались і ще будуть реалізовуватись за допомоги фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та політичної партії «УКРОП». За два останні роки для дитячих навчальних закладів тут зроблено чимало. Це стало можливим завдяки, найперше, ініціативі батьків і колективу садочків. Саме вони, проаналізувавши найнеобхідніші потреби, згуртувавшись і заручившись особистою підтримкою голови районної ради Сергія Карпука, значно зміцнили свою матеріальну базу.
       Нещодавно у селі Піща, завдяки таким проектам,дитячий садочок отримав дві шафи для посуду, десять дитячих столиків, дві дитячі лавочки,  двадцять дитячих шафок для одягу у групи для діток і одну велику шафу для посуду на кухню дитячого садочка. Це стало можливим завдяки безпосередній у       часті фонду, сільської ради села Піща та батьків. 
Так само і в інших селах батьки та керівництво дошкільних закладів і сільські радиоб’єднуються, аби залучати додаткові кошти. Наприклад  у селі Прип’ять було придбано двадцять п’ять дитячих стільців та дитяча стінка.
       Дитячий навчальний заклад села Ростань поповнивсяігровою стінкою «Кухня» та меблевою стінкою для іграшок.
       У селі Пулемець дитячий садочок завдяки такій співпраці має п’ять нових дитячих столів, дванадцять стільчиків та шафу для посуду.
       Пульмівський дитячий садочок завдяки спільній роботі батьків, фонду та сільської ради уже має новенькі дитячі шафи для одягу.
       Найактивніше у цьому плані працюють звісно шачани. Так у ДНЗ №1 у групах «Бджілка», «Капітошка», «Сонечко», «Малятко» та «Казочка» є дитячі стінки, а у «Казочка» ще й чотири дитячі столи. Окрім вище перерахованого цьому садочку додатково придбали ігровий куточок, кухню, чотири столи, шістдесят дитячих стільчиків та двадцять п’ять дитячих ліжечок.
       ДНЗ №2 поповнився меблевими стінками «Будиночок», «Ігротека», «Кутова», двадцятьма дитячими стільчиками, трьома дитячими столами, десятьма дорослими стільцями, ігровою кухнею, дитячими шафами для одягу та одинадцятьма столами-партами.  
       Погодьтесь, непогано зміцнили свою матеріальну базу наші садочки. Проте можна зробити щебагато чого корисного, якщо повірити у себе та почати співпрацю.
       - Для цього потрібно написати проект, згідно якого ми будемо з вами працювати. Якщо ви готові не просто щось просити, а й активно залучатись до роботи і співфінансування, приходьте до офісу Шацької районної парторганізації «УКРОП» зі своїми пропозиціями і потребами, ми з радістю проконсультуємо у написанні проекту.
       Розповідає Оксана Тумік, керівник районного офісу. А голова районної ради Сергій Карпук вкотре наголошує:
       - Якщо про себе не будемо піклуватися ми самі, то за нас цього не зробить ніхто. Лише активна життєва позиція дає змогу досягати поставлених цілей та отримувати бажані результати. Це той випадок, коли потрібно відкладати в сторону політичні уподобання і найперше використовувати всі можливості для покращення умов нашим дітям.
       У зазначеному переліку ми бачимо майже всі населені пункти району, а ті що ще не скористалися такою можливістю, гадаю зможуть це зробити у подальшому.

Світлана Лончук

ДНЗ Піща

ДНЗ Шацьк

ДНЗ Прип’ять

ДНЗ Пулемець

ДНЗ Пульмо

ДНЗ Ростань

 

13.06.2018 рік
 
Фотогалерея