ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

З професійним святом привітали Держслужбовців

      23 червня, відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята - Дня державної служби. 
      Сергій Карпук, голова Шацької районної ради привітав представників державних установ району, ветерани державної служби з професійним святом. Також очільник нагородив державних службовців почесними грамотами Шацької районної ради.
      За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, вагомий внесок у виконання завдань, поставлених перед органами державної влади України та з нагоди професійного свята Дня державної служби відзнаки отримали Ольга Турич, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій Шацької райдержадміністрації, Галина Носуліч, провідний спеціаліст відділу організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату Шацької райдержадміністрації, Тетяна Терета, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення Шацької райдержадміністрації, Андрій Турич, головний спеціаліст з Чорнобильських питань та виплат бюджетного відділу управління соціального захисту населення Шацької райдержадміністрації.
      Сергій Карпук побажав ефективної та продуктивної праці, а також зичив, щоб слова вдячності, почуті від людей, були стимулом у натхненній роботі.

 

25.06.2018 року
 
Фотогалерея