ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

25 червня відбулося засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією

      Під час засідання депутатами розглянуто Проект рішення Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 червня 2015 року №35/10 «Про схвалення проекту Перспективного плану формування територій громад Волинської області».
      Як повідомляють на сайті Волинської обласної ради, з ініціативи голови комісії Анатолія Вітіва до обговорення долучилися представники різних політичних фракцій в обласній раді. "Аби уникнути зайвих дискусій у сесійному залі", - пояснив мотивацію розгляду питання у розширеному колі пан Вітів.
      Депутати ретельно аналізували інформацію по кожному району та ухвалювали відповідні рекомендації.
      Суб'єктом подання згаданого проекту рішення є ОДА. Заступник голови ОДА Сергій Кошарук пояснив, що проект вноситься на підставі кількох звернень громад, а також відповідно до протокольного доручення Уряду ОДА створити Перспективні плани розвитку територій без так званих "білих плям". Так називають сільські ради, які досі не визначилися з ким їм об'єднуватися. При цьому Сергій Кошарук зауважив, що принцип добровільності об'єднання владою не порушуватиметься, а просто сільським радам, які вагаються, буде рекомендовано долучитися до певних ОТГ з правом на можливі зміни позицій. Для напрацювання таких рекомендацій при ОДА було створено робочу групу, яка долучилася до формування проекту рішення сесії.
      Про зміни у Перспективного плану формування територій громад Волинської області в частині Шацького району, то пропонується до Шацької селищної ОТГ включити Світязьку, Грабівську та Пульмівську сільські ради.
      Оскільки в проекті рішення, внесеному ОДА, є багато невирішених питань, члени комісії повідомили про готовність ще раз зібратися напередодні сесії та повторно розглянути зміни до Перспективного плану.

25.06.2018 року
 
Фотогалерея