ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Минулого тижня в школах Шацького району відшуміли випускні вечори

      Представники Шацької районної ради привітали випускників з закінченням школи.
      21 червня Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистостях та привітав випускників ОЗ «НВК ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія» смт Шацьк з закінченням школи та побажав усіляких гараздів у дорослому житті. Не обійшлось цього року в школі і без медалістів. За успіхи в навчанні медалями були нагороджені двоє випускників. А от батьки випускників отримали відзнаки районної ради. Подякою голови Шацької районної ради за зразкове виховання дитини, вагомий вклад у підготовку молодих учасників державотворчих процесів в ім’я розбудови і процвітання України нагороджено Аллу та Віктора Курчаків, батьків золотої медалістки Богдани Курчак, і Лесю та Андрія Лисих, батьків золотої медалістки Елізи Лисої.
      Вітання із закінченням школи линули на адресу випускників ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь від Ірини Хвисючик, радника голови Шацької районної ради. Вона вручила Подяки голови Шацької районної ради батькам медалістів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь. Відзнаки за зразкове виховання дитини отримали Наталія та Віктор Добровольські, батьки Дарії Добровольської, срібної медалістки; Олена та Анатолій Озимоки, батьки Ангеліни Озимок срібної медалістки, Людмила Карасюк, мама Вікторії Карасюк, срібної медалістки. 
      23 червня урочисте вручення атестатів відбулося для учнів ЗОШ І-ІІІ ст. с.Прип’ять. Сюди прибув Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. Він привітав випускників, а також вручив Подяки голови Шацької районної ради Ользі та Сергію Дударчукам, батькам Дударчук Мар’яни, срібної медалістки.
      24 червня випускний вечір відсвяткували в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ростань. Вітала винуватців свята Тетяна Постернак, начальник фінансово-господарського відділу Шацької районної ради. Вона побажала усіляких гараздів випускників, а також вручила Подяку голови Шацької районної ради за зразкове виховання дитини, вагомий вклад у підготовку молодих учасників державотворчих процесів в ім’я розбудови і процвітання України Тетяні та Петру Мегелям, батькам Мегель Сніжанни, срібної медалістки.
      В добру путь, випускники! Нехай щастить Вам у дорослому житті!

26.06.2018 року
 
Фотогалерея