ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Напередодні Дня Конституції України, відбулися урочистості з нагоди свята

      В актовій залі Шацької районної ради зібралися представники органів місцевого самоврядування та влади, керівники районних установ і організацій, політичних та громадських організацій, відділів прикордонних служб району, Шацького районного військового комісаріату, ветеранів війни, учасників АТО та громадськість району. 
      Привітав присутніх, з нагоди 22-ої річниці Конституції України, і Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. Також він вручив почесні грамоти Шацької районної ради найкращим працівникам за сумлінну працю, вагомий вклад у розвиток державотворчих процесів в ім’я розбудови і процвітання України та з нагоди Дня Конституції України. Відзнаки отримали Максим Веремчук, керівник аматорського колективу Шацького РБК , Валентина Омельчук, бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, Світлана Терещук, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, Ірина Хвисючик, радник голови Шацької районної ради.
      Також до привітань долучились Віктор ПЛЕЙТУХ, перший заступник голови Шацької райдержадміністрації, Людмила Цевух, виконуюча обов'язки голови Шацької селищної ради.
      Аматори району та Шацького районного Будинку культури подарували присутнім святковий концерт.

 

02.07.2018 року
 
Фотогалерея