ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сесійний тиждень Шацької районної ради розпочався з засідання постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності, законності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики

      Сесійний тиждень Шацької районної ради розпочався з засідання постійної комісії районної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, лісового господарства, державності, законності та правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, яка відбулася 16 липня під головуванням Олександра Наумича. Також участь взяли Сергій Карпук, голова Шацької районної ради та Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації.
      До порядку денного винесено 5 питань. 
      Про хід виконання Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Шацького районного військового комісаріату на 2017-2020 роки інформував Володимир Бобко, головний спеціаліст сектору оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Шацької РДА.
      На розгляд депутатів також винесено питання про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев та кущів за межами населених пунктів на території Шацького району, про що інформував Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. Депутати схвалили ідею розробки порядку, адже це вирішить проблему невпорядкованої вирубки дерев.
      Гаряче обговорювали і роботу Шацького НПП по збереженню і розвитку природо-заповідного фонду району розповідала Марія Христецька, директор Шацького НПП. 
      Підтримано депутатами комісії Звернення депутатів Маневицької районної ради щодо розгляду питання приватизації ДП «Волиньторф». 
      Ці всі питання буде винесено до розгляду на черговій сесії Шацької районної ради 18 липня. 
      Також присутні слухали про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Шацького відділення поліції Любомльського відділу ГУНП у Волинській області на території Шацького району. Про це інформував Андрій Семенюк начальник Шацького відділення поліції. Питання розглядалося лише в межах засідання комісії.

 

 

16.07.2018 року
 
Фотогалерея