ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

16 липня відбулося засідання постійної комісій з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту під головуванням Романа Вензловського

      16 липня відбулося засідання постійної комісій з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту під головуванням Романа Вензловського. Також участь взяли Сергій Карпук, голова Шацької районної ради та Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації. 
      Про роботу Шацького районного центру зайнятості по врегулюванню питань зайнятості сільського населення інформувала Мирослава Терета, директор Шацького районного центру зайнятості.
      Протягом І півріччя 2018 року послугами Шацької районної філії Волинського обласного центру зайнятості скористалося 1042 громадян, 516 з яких мали статус безробітного. Було працевлаштовано 321 особу, що звернулась до Шацької районної філії Волинського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні , з них 180 осіб, які перебували в статусі безробітного. 1 безробітна працевлаштована шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.
      Станом на 01.07.2018 р. на обліку в Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості перебуває 235 зареєстрованих безробітних, в тому числі 110 жінок (46,8% до загальної чисельності), 73 - особи з числа молоді до 35 років (31,1 % до загальної чисельності) та 100 - особи з числа недостатньо конкурентоспроможних верств населення (42,5 % до загальної чисельності).
      Велика увага приділяється наданню послуг громадянам, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. 
      У І півріччі 2018 року в Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості перебувало 203 зареєстрованих безробітних вищевказаної категорії, що складає 39,3 % від загальної чисельності осіб, що були зареєстровані безробітними. З них працевлаштовані 62 особи (34,4% від загальної чисельності працевлаштованих).
      У І півріччі 2018 року прийняті рішення про надання компенсації єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштували на нові робочі місця по 4 особах з числа безробітних, в тому числі 1 особа, що потребує додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню та 3 особи до роботодавців, що працюють в пріоритетних видах економічної діяльності.
      У І півріччі 2018 року до Шацької районної філії Волинського обласного центру зайнятості роботодавці подали 358 вакансій, з них 322 були укомплектовані, що складає 89,9 % від загальної чисельності. З метою налагодження тісної співпраці щодо укомплектування підприємств персоналом проводяться різноманітні заходи, в тому числі семінари, робочі зустрічі, бліц-навчання, ярмарки вакансій з роботодавцями та відвідування підприємств спеціалістами центру зайнятості. Станом на 01.07.2018 в базі даних Шацької районної філії Волинського обласного центру зайнятості налічувалась 32 вакансії.
      Серед активних форм зайнятості значна увага приділяється організації громадських робіт (залучено 31 осіб) та робіт тимчасового характеру (залучено 71 особу). На фінансування цього виду робіт використано із бюджету Шацької об’єднаної територіальної громади 9,8 тис. грн, Ростанської сільської ради - 3,7 тис. грн., Світязької сільської ради - 3,9 тис. грн. Всього використано 35 тис. грн., в тому числі з Фонду соціального страхування на випадок безробіття 17,5 тис. грн. 
      У І півріччі 2018 року за направленням Шацької районної філії Волинського обласного центру зайнятості проходили професійне навчання під замовлення роботодавця 42 зареєстрованих безробітних. 2 безробітних проходять навчання за професією «кухар» в Любомльському професійному ліцеї, 1- навчалася на курсах цільового призначення «підприємець- початківець». 39 безробітних проходили стажування безпосередньо на робочих місцях. Стажування проводилась за професіями продавець, продовольчих та непродовольчих товарів, офіціант, кухар, бухгалтер, сировар. 28 безробітних закінчили навчання та всі були працевлаштовані після закінчення навчання. Рівень працевлаштування після закінчення навчання становить 100 %. 
      У І півріччі 2018 році звернулось 23 учасників АТО, 2 – з них працевлаштовані. На 01.07.2018 мають статус безробітного 14 учасників АТО. Щомісячно у останній четвер у Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості проходять засідання «Клубу учасників АТО». 
      З метою ефективної профорієнтаційної роботи спеціаліст, на якого покладені функції з профорієнтації Шацької районної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з фахівцями відділу освіти та молоді Шацької РДА проводять в школах району профорієнтаційні заходи. За бажанням учні можуть пройти профдіагностичне тестування з метою правильного вибору професії, переглядають презентації професій, беруть участь у профорієнтаційних іграх. Такими заходами охоплено 329 учнів шкіл району.
      На черговій сесії районної ради комісією рекомендовано інформацію про роботу Шацького районного центру зайнятості по врегулюванню питань зайнятості сільського населення прийняти до відома.

 

16.07.2018 року
 
Фотогалерея