ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

16 липня відбулося двадцять четверте засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регуляторної політики під головуванням Галини Артимук

      16 липня відбулося двадцять четверте засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регуляторної політики під головуванням Галини Артимук. Також участь взяв Сергій Карпук, голова Шацької районної ради.
      До порядку денного винесено 20 питань. 
       Олександр Бебко, начальник управління фінансів Шацької райдержадміністрації звітував про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та інформував про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 21/31 «Про районний бюджет на 2018 рік».
      Про використання міжбюджетного трансферту Любомльському районному бюджету на утримання установ охорони здоров’я Шацького району за І півріччя 2018 року звітував Володимир Дибель, генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів. Багато було питань у депутатів до генерального директора ТМО щодо змін в сфері охорони здоров’я в межах реформ. Однак, обранці районної ради не на всі питання отримали вичерпні відповіді, тому доручили Володимиру Дибелю підготувати відповіді до сесійного засідання 18 липня. 
      Підтримали депутати звернення депутатів Ковельської районної ради щодо фінансування гарантованих державою пільг.
      Окрім, фінансування захищених статей видатків та підтримки районних програм кошти районного бюджету депутати запропонували розділили таким чином:
      23,5 тис. грн. виділено на співфіансування проекту будівництва дитячого майданчика в с. Грабово. Реалізовуватимуть проект спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». 
      В сфері медицина профінансовано декілька потреб: 43 тис. грн. виділено для ремонту твердопаливного котла котельні Шацької районної лікарні; 7,5 тис. грн. – для проведення експертизи стану безпеки промислового виробництва, що потрібна для отримання дозволу на експлуатацію ліфта Шацької районної лікарні; 8 тис. грн. виділено Піщанській амбулаторії для поточного ремонту автомобіля OPEL. Важливим для району є фінансування виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва Піщанської амбулаторії, тож з районного бюджету виділено 170 тис. грн.. 
      Також районна рада бере участь у спів фінансуванні проекту купівлі медичного обладнання, що впроваджується спільно з Світовим банком, на це з районного бюджету виділено 25 тис.642 грн..
      Під час засідання депутати погодили виділення 5 тис. грн. для виготовлення технічних умов для підключення вуличного освітлення в с.Кошари та Вільшанка.
      20 тис. грн. виділено для покращення матеріальної бази для обслуговування підопічних Територіального центру. За ці гроші придбають велосипеди працівникам. 8тис.83 грн. виділено для виплати по наданню пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку за клопотанням Управління соцзахисту населення.
      Пропозиції підтримати розглянуті питання на засіданні комісії буде винесено до розгляду на черговій сесії Шацької районної ради 18 липня.

 

17.07.2018 року
 
Фотогалерея