ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

17 липня відбулося дев’ятнадцяте засідання постійної комісії Шацької районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району під головуванням Андрія Лисого

      17 липня відбулося дев’ятнадцяте засідання постійної комісії Шацької районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району під головуванням Андрія Лисого. Також участь у роботі комісії взяв Сергій Карпук, голова районної ради.
      До порядку денного винесено 4 питання.
      Про стан організації надання послуг з пасажирських перевезень в районі інформувала Аліна Демчук, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій райдержадміністрації. Як повідомила доповідач, загалом, стан пасажирських перевезень задовольняє жителів Шацького району. Однак, Сергій Карпук, голова районної ради, засумнівався, що регулярність автобусів взимку буде таким же як і зараз, влітку. Також очільник доручив тримати на контролі питання відшкодування коштів за пільгові перевезення пасажирів.
      Про затвердження районної програми зовнішнього освітлення населених пунктів Шацького району до 2021 року розповідав Василь Положевець, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації. 
      За інформацією доповідача, загальна протяжність електромереж зовнішнього освітлення в населених пунктах району становить 73,81 км, у тому числі кабельні мережі – 25,4 км, повітряні мережі – 48,41 км. 
      Освітлення вулиць і доріг здійснюється за допомогою 886 одиниць джерел світла, у тому числі світильниками з лампами розжарювання – 84 одиниці, компактними люмінесцентними лампами – 144 одиниці, світлодіодними джерелами світла – 658 одиниць. 
      Сучасний стан об’єктів зовнішнього освітлення не відповідає вимогам часу. Значна частина вулиць залишається неосвітленою. У системах освітлення використовуються застарілі типи світлових приладів, джерел світла, що приводить до значних втрат електричної енергії. Тому назріла нагальна потреба у встановленні сучасних світильників та джерел світла, заміні існуючих електролічильників на лічильники зонального (багатотарифного) обліку.
      Про роздержавлення районної громадсько-політичної газети «Шацький край» інформував Віктор Грицюк, редактор районної громадсько-політичної газети «Шацький край». Шацька районна рада, згідно законодавства мусить прийняти рішення про вихід зі складу засновників районної газети. Таке ж рішення прийнято і Шацькою райдержадміністрацією, уже підписано головою РДА відповідне розпорядження. Тож з 2019 року газета муситиме працювати без фінансування з районного бюджету.
      Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства "Територіальне медичне об’єднання Любомльського і Шацького районів (Єдиний медичний простір Любомльського і Шацького районів Волинської області) Любомльcької районної ради, Шацької районної ради» інформував Володимир Дибель, генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів.
      Пропозиції підтримати розглянуті питання на засіданні комісії буде винесено до розгляду на черговій сесії Шацької районної ради 18 липня.

 

18.07.2018 року
 
Фотогалерея