ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

18 липня Шацька районна рада спільно з Шацьким національним природним парком організували День депутата

      18 липня Шацька районна рада спільно з Шацьким національним природним парком організували День депутата. Одразу після сесійного засідання представники ради поїхали на екскурсію об’єктами природоохоронної зони. Марія Христецька, директор Шацького НПП, наочно показала, що зроблено в парку за її керівництва. До слова, саме цієї сесії очільниця парку звітувала про роботу Шацького НПП по збереженню і розвитку природо-заповідного фонду району. Депутати звіт підтримали одноголосно. 
      Спочатку депутати відвідали екологічні пункти, які встановлені на в’їздах у Шацький національний природний парк. Також обранці відвідали наметове містечко «Запісочне» та оглянули відпочинковий будиночок в автентичному стилі, розташований в ур.Мокошин, поблизу с.Пульмо.
      Багато запитань та пропозицій було озвучено депутатами директору національного парку, але загалом обранці залишилися задоволені побаченим. У зв’язку з численними зверненнями громадян, депутати взяли на постійний контроль роботу природоохоронного підприємства.

 

23.07.2018 року
 
Фотогалерея