ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистому відкритті «Кубку Світязя» з пляжного футболу пам’яті Адальберта Корпоная

      Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистому відкритті «Кубку Світязя» з пляжного футболу пам’яті Адальберта Корпоная, яке відбулось 20 липня на березі озера Чорне. Також участь взяли Людмила Цевух, виконуюча обов’язків голови Шацької селищної ради та Оксана Скабук, донька Адальберта Корпоная. 
      Дводенне змагання (20-21 липня) влаштовували спільно Федерація футболу Волині, Шацька районна Федерацієя футболу, Шацька районна рада та Шацька селищна рада. Привітали учасників і організатори змагань: Володимир Найда, голова Шацької районної Федерації футболу та Сергій Стаднік, виконуючий обов’язки директора Шацької ДЮСШ. Сергію Карпуку та Людмилі Цевух вручили грамоту Федерації футболу Волині за допомогу в організації проведення турніру «Кубок Світязя» 2018 року з пляжного футболу пам’яті Адальберта Карпоная, за підписом голови ФФВ Віталія Кварцяного.
      В змаганні взяли участь 4 команди: Шацьк, Мельники, СК «Літос»(Згорани), СК «Ківерці» (Ківерці). 
      За результатами змагань місця розділили таким чином:
      1 місце – СК «Ківерці»;
      2 місце – Шацьк;
      3 місце – СК «Літос»;
      4 місце – Мельники.
      Усі учасники отримали пам’ятні подарунки та розділили між собою призовий фонд в сумі 10 тисяч гривень.

 

23.07.2018 року
 
Фотогалерея