ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

24 липня Сергій Карпук, голова Шацької районної ради взяв участь у засіданні чергової тридцять шостої сесії селищної ради сьомого скликання

      24 липня Сергій Карпук, голова Шацької районної ради взяв участь у засіданні чергової тридцять шостої сесії селищної ради сьомого скликання, яка відбулася під головуванням Людмили Цевух. На засідання прибуло 18 депутатів. Секретарем засідання з числа депутатів обрано Віру Ковальчук. До порядку денного винесено 27 питань, зокрема звіт про виконання бюджету Шацької селищної ради за І півріччя 2018 року, про спрямування медичної субвенції, про внесення змін до Статуту КП «Будинокуправління», про надання одноразових матеріальних допомог, тощо.
      Під час сесійного засідання, за регламентом, було озвучено депутатські запити. Відразу два депутати звернулися з питанням використання гучної музики в ресторанних закладах без обмежень у часі, також йшлося про приведення в належний стан вулиці Гагаріна після будівництва каналізації та запит до поліції щодо законності торгової точки в Шацьку навпроти супермаркету «Наш край». 
      Одноголосно депутати селищної ради підтримали звернення до Волинської обласної ради та Волинської ОДА щодо змін до "Програми поводження із побутовими твердими відходами на 2018-2021 роки".
      Як і зазвичай, депутати розглянули ряд земельних питань.

 

24.07.2018 року
 
Фотогалерея