ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

На черговому засіданні двадцять восьмої сесії Шацької районної ради, яке відбулося 18 липня депутатами, за регламентом, озвучено три депутатські запити

      Олександр Наумич озвучив запит до голови Шацької райдержадміністрації Василя Голядинця, який стосувався діяльності Шацького національного парку. Як зазначив депутат, до нього протягом травня-червня неодноразово зверталися жителі району та самі працівники парку щодо законності діяльності Шацького національного природного парку. Депута просив у своєму запиті звернути увагу на ведення господарської діяльності в зонах стаціонарної рекреації національного парку.
      Запит Сергія Сидорука стосувався земельної сфери. За його словами, за межами населених пунктів Держгеокадастром роздані землі невідомим людям без погодження органів місцевого самоврядування, суміжними власниками та землекористувачами. В сільських радах нічого не знають ні про власників земель, ні те, які землі, коли і кому вони мають надаватись. Відповідно місцеві бюджети недоотримують кошти у вигляді земельного податку, також нерідко виникають конфліктні ситуації з жителями району, які використовують територію в основному як пасовища. Відповідно він просить вивчити питання можливості проведення інвентаризації земель району, хоча б поетапно по сільських радах. Також він просить надати інформацію про стан розробки схеми планування району, яка може стати основним запобіжником у схемі «розкрадання» земель району, та чому затягується процес її підготовки та затвердження, адже до земель району помітний значний інтерес сторонніх осіб.
      Депутатка Ніна Хомич свій усний запит адресувала голові райдержадміністрації та начальнику Держгеокадастру в Шацькому районі Віталію Юрчуку та голові Піщанської сільської ради щодо ведення господарської діяльності на водних об’єктах, які розташовані на території Піщанської сільської ради, так звані «Ладанські ставки». Протягом останніх років, за словами депутатки, дані території використовувалися суб’єктами господарювання без надання права користування на умовах оренди уповноваженими органами влади. Ніна Хомич просить надати інформацію про наявність паспортів водних об’єктів, чи укладалися договори оренди даних водних об’єктів та скільки надійшло коштів від їх оренди протягом 2016-2018 років. У відповіді депутатка просить зазначити реальний стан справ та проведенні заходи щодо виготовлення документації з надання права користування на умовах оренди водних об’єктів, а також про заплановані терміни проведення земельних торгів чи укладання договорів оренди водних об’єктів.
      Усі запити депутати підтримали, а також направлено виконавчим апаратом Шацької районної ради за належністю.

 

 

30.07.2018 року
 
Фотогалерея