ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Відбувся виїзний прийом Віктора Радчука, депутата Волинської обласної ради  у Ростанській сільраді

      Як і було про анонсовано раніше, 7 серпня на території Ростанської сільської ради на виїзному прийомі побував депутат Волинської обласної ради від партії УКРОП Віктор Радчук.  Нагадаємо, що Віктор Миколайович неодноразово відстоював інтереси Шацького району у обласній раді.
      Приїхавши до Ростані разом з представником офісу Шацької районної парторганізаці УКРОП Оксаною Тумік,  обласний депутат найперше поспілкувався з головою сільської ради Мирославою Клекоцюк та керівниками сільських установ. Зайшовши до сільського клубу був приємно вражений кількістю і різноманіттям виробів виготовлених  підопічними та самою Ларисою Глушковою, завідувачкою клубу.  
      Побував і у місцевій школі, де теж з радістю констатував великий ентузіазм та натхнення, з яким Алла Семенюк, директор школи, виконує свою роботу.
      Гнітюче враження справив лише місцевий фельдшерсько-акушерський пункт села. Стан у якому він знаходиться вимагає серйозних змін. Проте радує те, що його керівник Алла Лукашук намагається прикласти максимум зусиль для того, аби змінити ситуацію.
      За результатами поїздки було написано дві заяви від громадян, котрі потребують матеріальної допомоги на лікування дітей. Віктор Миколайович пообіцяв допомогти.
      Віктор Радчук зазначив:
      - Такі виїзні прийоми дають можливість бачити реальну картину  на місцях. Починаєш краще розуміти потреби людей. А ще коли бачиш як,  маючи досить скромні можливості,  люди все ж створюють собі та жителям своїх сіл найкращі умови, то виникає бажання їм допомагати.
      Про результати розгляду заяв ми обов’язково напишемо на нашій сторінці.
      А від себе особисто дуже хочеться запитати у людей, чому вони так мало активності проявляють у тих ситуаціях, коли їм хочуть і можуть допомогти. Адже кожен такий приїзд депутатів різних рівнів дає можливість отримати реальну допомогу у важких життєвих ситуаціях.  Думаю біблійне «просіть і дано буде вам»  забувати не варто.

Світлана Лончук

 

14.08.2018 року
 
Фотогалерея