ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Голова Шацької районної ради Сергій Карпук взяв участь в урочистому відкритті змаганнь з пляжного волейболу

      Голова Шацької районної ради Сергій Карпук взяв участь в урочистому відкритті змаганнь з пляжного волейболу на кубок Шацької ОТГ, які відбулися в четвер, 23 серпня з нагоди Дня Прапора НезалежностіУкраїни. Організаторами змагань стала Шацька селищна рада, на чолі з Людмилою Цевух, секретарем, в.о. Шацького селищного голови, спільно з Шацькою дитячо-юнацькою спортивною школою. Також в урочистому відкриттів взяв участь, Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації.
      До участі в змаганнях подали заявки 12 команд, з них – дві зі Згоран (Любомльського р-ну) та з села Видраниця (Забродівська ОТГ, Ратнівського р-ну). 
      Цікаво, що до участі зголосилися спонтанно й керівники Шацького району – Сергій Карпук та Василь Голядинець, об’єднавши свої зусилля та виступивши одним фронтом. Кажуть – це задля популяризації спорту та здорового способу життя, а ще – показати на власному прикладі, що не лише молоді, а й ветеранам слід долучатися до участі у змаганнях, які проводяться на місцевому рівні. І перемога тут – зовсім не головне!
      Отже, призові місця розділили учасники між собою таким чином:
      Перше місце - команда Забродівської ОТГ . Друге місце посіла команда «Згорани-2», третє – «Згорани-1». Четверте місце дісталося команді шацьких фізкультурників із школи-гімназії. Переможці отримали кубки, медалі та грошові винагороди, а також шампанське від спонсора – підприємця Тетяни Сіжук.

Більше про це в сюжеті телеканалу АВЕРС:       переглянути

 

27.08.2018 року
 
Фотогалерея