ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистому відкритті дебютних змагань за Кубок Світязя з гри в боча

      Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, взяв участь в урочистому відкритті дебютних змагань за Кубок Світязя з гри в боча, яке відбулося 28 серпня. Також учасників змагань приїхали привітати Михайло Імберовський, депутат Волинської обласної ради, Володимир Бугайчук, заступник голови Шацької райдержадміністрації, Руслан Кушнір, голова Пульмівської сільської ради, Марія Христецька, директор Шацького НПП, Віктор Галан-Влащук, виконувач обов’язків начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Роман Бурник, ксьондз, канцлер Луцької дієцезії Римсько-Католицької Церкви.
      Учасники з Камінь-Каширського, Старовижівського, Любомльського, Ратнівського, Любешівського, Рожищенського районів та з міста Червоноград (Львівської області) зібралися у селі Пульмо для того, аби позмагатися в грі боча, а також відпочити та поспілкуватися. Стало це можливо за підтримки Шацької районної ради, Шацької районної державної адміністрації, Шацького національного природного парку, фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та релігійної місії «Карітас-Спес». 
      Боча - це гра з набором м’ячів різних кольорів. Походить з Італії та входить до переліку параолімпійських видів спорту. Популярності в Україні почала набирати лише останні два роки.
      Ідейним натхненником та ініціатором змагань став Володимир Кравчук, голова громадської організації "Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії", який займається цим видом спорту більше двох років. За його словами, жодні змагання намагаються не пропускати, аби була можливість підготувати достойну команду учасників збірної Волині до наступного чемпіонату України. До слова, минулоріч Волинська область стала п’ятою з 13 областей учасників чемпіонату. Окрім того намагаються охопити всі куточки області, аби залучити якомога більше людей. Громадська організація "АСОЦІАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ДОБРОДІЯ В ДІЇ", оголосила 2018 рік – роком гри з бочі, тож вже пройшли змагання в Ковелі, Володимирі-Волинському та Маневичах, також регулярно організовують в таборах, де є ті, хто може брати участь. На сьогодні організатори шукають благодійників та спонсорів, аби провести Кубок Полісся з бочі.
      «Це дуже гарне завершення відпочинкового сезону, - каже Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. – Мені дуже приємно приймати на території Пульмівської сільської ради людей з надзвичайною силою духу. Сподіваюся, що в майбутньому такі заходи будуть проводитися регулярно, а ми, в свою чергу, будемо створювати належні умови для відпочинку людей з особливими потребами».
      Всі учасники уже є переможцями, – вважає Михайло Імберовський, депутат Волинської обласної ради. – Переконаний, що в спілкуванні між собою вони наберуться життєвої енергії. Фонд «Тільки разом» підтримує проекти, які направлені на масові види спорту, особливо для соціально незахищених людей. Лише об’єднавши зусилля ми можемо покращити життя кожного. Хочеться, щоб наша Волинь була достойно представлена на всеукраїнському рівні, головне, що перспектива є».
      Змагання за Кубок Світязя з боча серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату тривають протягом 28-30 серпня.

29.08.2018 року
 
Фотогалерея