ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

28 серпня Шацька районна лікарня Шацької районної ради отримала новеньке медичне обладнання

      Така можливість з’явилася завдяки благодійному фонду ПриватБанку «Допомагати просто!». Аби вручити медичні прилади до Шацька прибув Юрій Войтенко, директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку. На вручення прибув Сергій Карпук, голова Шацької районної ради.
      Під час зустрічі Світлана Крецу, головний лікар Шацької районної лікарні провела для гостей невеликий екскурс медичним закладом. Також керівник показала отримані прилади, що вже використовуються: гематологічний аналізатор, лічильник лейкоцитарної формули крові, напівавтоматичний біохімічний аналізатор. Гематологічний аналізатор – прилад для вивчення клітин крові. Він повністю автоматичний і дозволяє з високою точністю обробляти зразки крові, аналізувати їх за двадцятьма параметрами, зберігати результати у вбудованій пам’яті та роздруковувати їх. Лічильник лейкоцитарної формули крові призначений для підрахунку елементів крові, визначення лейкоцитарної формули, кількості еритроцитів тощо. Напівавтоматичний біохімічний аналізатор визначає концентрацію біохімічних речовин крові. В комплекті до нього – набір реагентів для проведення аналізів. Окрім апаратури для дослідження крові, лікарня отримала двоє ваг та ростомірів для дітей. Загальна вартість обладнання – 486 тисяч гривень. 
      Сергій Карпук подякував благодійникам за подарунки та увагу до медичної установи Шацького району. Також очільник районної ради запитав у керівника регіонального управління банку про можливість надання квартир, які знаходяться над приміщенням Шацького відділення ПриватБанку, приїжджим медичними спеціалістами. На це Юрій Войтенко повідомив, що на сьогодні через деякі труднощі можливість реалізацію квартир заморожено. Разом з тим, керівник банку пообіцяв співпрацю, як тільки з’явиться така можливість, адже забезпеченість медпрацівниками - одна з найважливіших ознак розвитку лікарні.
      Як пообіцяли благодійники, вже найближчим часом шацькі медики отримають ще й аналізатор електролітів.

 

30.08.2018 року
 
Фотогалерея